Pudełka na chusteczki, chusteczniki

Drewniane pudełka - chusteczniki 

 

Drewniane pudełko na chusteczki to praktyczny przedmiot, który swoim wyglądem dodaje wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. Ten produkt wybierają osoby, których hobby jest ozdabianie przedmiotów. Za pomocą techniki decoupage z prostego, drewnianego pudełka można wyczarować jedyny w swoim rodzaju pojemnik na chusteczki. Przeglądając strony dekupażystek możesz wprawić się w osłupienie, jakie cuda dziewczyny potrafią stworzyć. Sama technika decoupage jest niezwykle pracochłonna i wymagająca. Z drugiej strony uspokajająca i zachęcająca do rozwijania wyobraźni i kreatywności.

Drewniane chusteczniki dostępne w naszej ofercie dopasują się do każdego wystroju. Dzięki dwóm rozmiarom do wyboru możemy je wkomponować w pozostałe elementy dekoracji tak, jak sobie wymarzymy. Surowe drewno sosnowe, z którego zostały wykonane, sprawia, że w zestawieniu z innymi drewnianymi elementami, tworzą ciepłą, estetyczną przestrzeń. W naszej ofercie do wyboru są: Chustecznik drewniany kwadratowy oraz chustecznik drewniany prostokątny zasuwany

Wiele osób kupuje drewniany pojemnik na chusteczki jako prezent dla bliskiej osoby – zwłaszcza dla tych wrażliwych lub odznaczających się duszą artysty. Jego zakup to tani, praktyczny pomysł na stworzenie indywidualnej dekoracji, która będzie przyciągać wzrok gości i dzięki której chusteczki zawsze będziesz mieć ręką.

Drewniane pudełka na chusteczki

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry