Pudełka na zdjęcia

Drewniane pudełko na zdjęcia, karty, kupony.

Drewniane pudełka na zdjęcia to jeden z produktów najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Moda na ekologiczne opakowania trwa, dlatego drewniane pudełko jest idealnym pomysłem, by w elegancki i dobry dla natury sposób zabezpieczyć swoje fotografie. Bardzo chętnie zaopatrują się w nie profesjonalni fotografowie, którzy wręczają tak zapakowane zdjęcia swoim klientom.

Sosna, z której wykonujemy pudełka drewniane na zdjęcia, to dobry materiał na bazę pod wszelkie zdobnictwo. Z łatwością można nadać im niepowtarzalnego wyglądu, ozdabiając techniką decoupage lub wypalając na nich logo firmy, czy inny wybrany motyw.

Dbamy o każdy detal, dlatego na naszych pudełkach występują specjalne żłobienia, ułatwiające wysuwanie pokrywy. Ważna jest dla nas również funkcjonalność oferowanych produktów. Niektóre z drewnianych pudełek na zdjęcia wyposażyliśmy w specjalne przegrody, przeznaczone na nośnik USB ze zdjęciami, których nie objął zaplanowany druk.

Poniżej znajdziesz pudełka z drewna przeznaczone do standardowych rozmiarów zdjęć, tj. 10x15 cm, 13x18 cm, 15x21 cm, 9x13 cm

Obejrzyj całą ofertę, a jeśli będziesz miał pytania lub sugestie dotyczące zaprezentowanych pudełek drewnianych na zdjęcia – skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy.

Pudełko drewniane na zdjęcia

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry