Wycinanki ze sklejki

Wycinanki ze sklejki - Wyroby z drewna w innym wydaniu.

Drewno to wyjątkowo wdzięczny surowiec, z którego wykonuje się też wycinanki i ozdoby do domu. W poniższym dziale znajdziesz bogaty wybór dodatków. Wśród nich znajdują się między innymi: napisy ze sklejki, dzwonki ze sklejki, choinki ze sklejki, tabliczki, szyldy, drewniane zawieszki do samochodu i wiele innych produktów.

Ozdoby świąteczne z drewna

Kształty nawiązujące do Bożego Narodzenia, w tym gwiazdki, choinki czy płatki śniegu, będą wspaniałą ozdobą świątecznego stołu. Mogą również stać się elementem dekoracyjnym ręcznie robionych albumów na zdjęcia czy kartek. Szczególnie mocno zachęcamy do obejrzenia drewnianych stojaków na bombki. Akcesoria sprawdzą się też w przypadku miłośników scrapbookingu oraz techniki zdobniczej zwanej decoupage. Osoby, które uwielbiają motyw anioła w tej kategorii również znajdą coś dla siebie. Szeroka gama zawieszek w kształcie aniołów pozwoli wybrać te najpiękniejsze i udekorować nimi dom. Mamy też szeroką gamę ozdób ślubnych, takich jak serca ze sklejki, które w przepiękny sposób udekorują stół pary młodej lub dopieszczą pudełka na koperty ślubne.

Ozdoby ze sklejki

Reasumując, jeśli jesteś w poszukiwaniu dodatków ze sklejki na urodziny, ślub, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, czy koniec roku szkolnego, to jesteś we właściwym miejscu. Bombki drewniane, ozdoby ślubne czy podrasowanie pudełka na koperty ślubne to nasza pasja.

Wycinanki ze sklejki i drewniane ozdoby - Wyroby drewniane

Jest 187 produktów.

Pokazano 1-16 z 187 pozycji

Aktywne filtry