search

Deska do krojenia drewniana okrągła duża

12,49 zł
Brutto
AK017

Deska drewniana to tradycja, ponadczasowość, a przede wszystkim sprawdzone rozwiązanie, innymi słowy jest to obowiązkowy element bez, którego praca w kuchni jest niemożliwa

Nasz produkt jest wykonany z wysokiej jakości litego drewna sosnowego/ bukowego w pełni naturalnego oraz bezpiecznego surowca. Deska drewniana nie jest klejona, ma praktyczny rowek, który zapobiega wypływaniu soków z owoców i warzyw oraz przedostaniu się krojonych składników poza deskę.

Finezyjne wykonanie, gładka powierzchnia dzięki precyzyjnemu wyszlifowaniu, łagodne linie i naturalny materiał oraz kolor umożliwia dostosowanie się do najbardziej wymagających klientów.

Deska drewniana prezentuję się elegancko, dlatego możemy jej używać nie tylko do krojenia, ale również możemy się nią posłużyć jako dekoracja na naszym stole. W każdej kuchni powinno się znajdować kilka desek drewnianych, które są przeznaczone do kontaktu z różnego rodzaju produktami. Kompozycja z sera i owoców ustawiona na środku stołu podczas posiłku będzie prezentować się niezwykle okazale i efektownie.

 

Materiał: drewno bukowe

Kolor: naturalny

Wymiary: średnia: 25,0 cm, grubość: 1,5 cm

Ilość

Inne produkty z tej kategorii: