WYROBY DREWNIANE TO NASZ ŚWIAT

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą FENWIT, która zajmuje się sprzedażą wyrobów drewnianych już od wielu pokoleń. Nasza lokalizacja to malownicza miejscowość o nazwie Grzechynia, położona na północno-wschodnim Paśmie Przedbabiogórskim. Zgodnie z tradycją naszych dziadków i tutejszej okolicy, którą była produkcja produktów drewnianych, również i my wciąż kontynuujemy i udoskonalamy ten jakże bezcenny fach. Począwszy od prostych skrzynek z drewna, skrzynek na wino, po wycinanki ze sklejki.

Szukasz pudełek z drewna, skrzynek na wino albo chusteczników do decoupage?

Idąc z duchem czasu, zachowując jednocześnie wartości naszych przodków, nasz asortyment wzbogaciliśmy o wyroby drewniane dla artystek decoupage. U nas możesz znaleźć: herbaciarki drewniane, chusteczniki drewniane, świeczki decoupage, wszelkiego rodzaju pudełka drewniane oraz prześliczne w wysokiej jakości pudełeczka do ozdabiania techniką serwetkową, na przykład drewniane pudełka na obrączki pachnące bogatym i dostojnym lasem. Drewniane pudełeczka na biżuterię, szkatułki z drewna na czekoladki, czy skrzynki na wino znajdą się u nas w czołówce najlepiej sprzedawanych produktów drewnianych. Skrzynki drewniane to kolejna nasza sprzedażowa perełka. Kufry, drewniane skrzynki na zabawki, skarbonki i piórniki – Wszystkie te produkty tworzą nasz sklep internetowy idealnym miejscem na zakupy w duchu Eco.

Marka FENWIT oferuje nie tylko sprzedaż detaliczną. Jesteśmy gotowi i otwarci na zamówienia hurtowe, zarówno w Polsce jak i za granicą. „Grawerowanie na życzenie” produktów drewnianych z asortymentu sklepu jest u nas jak najbardziej możliwe.

Wszystkie nasze wyroby z drewna wykonane są z pełną starannością i zaangażowaniem. Nasze ECO produkty podbiją serca naszych klientów ze względu na JAKOŚĆ, szybkość dostawy i bardzo dobrą obsługę.

Spełniamy potrzeby naszych nabywców- To jest misja marki FENWIT, a wszystko w symbiozie z naturą.

FENWIT

Z wyrazami szacunku dla natury i klienta.