Wyroby drewniane - Ślub

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-82 z 82 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka drewniane od producenta 

Ach ten ślub...

Tyle przygotowań, tyle przymiarek, aby w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Rach-ciach i po wszystkim. Pamiętać trzeba o wszystkim. Nawet o tym jak i gdzie przetrzymać koperty od gości weselnych. Niby nic a jednak. Ciągle trendy jest pudełko z drewna na koperty ślubne. Wyręczy on nie jednego strudzonego świadka, trzymającego pełno kopert w jednej ręce, w drugiej zaś morze kwiatów. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest skrzynka drewniana na koperty. Czyli mamy już drewniane pudełko na koperty

Co jeszcze z wyrobów drewnianych oprócz pudełek i skrzynek z drewna?

Pudełko drewniane na obrączki

No właśnie, metod na przetrzymanie obrączek przed ślubem jest wiele. Od plastikowych po metalowe skończywszy na drewnianych. Takie pudełeczko z drewna można ozdobić w różnoraki sposób, według gustu i możliwości. Klasyczna biel zawsze się sprawdzi, do tego poduszeczka i gotowe. Fenwit jako producent wyrobów drewnianych oferuje takie cudeńka w najlepszych cenach.  

Skrzynki z drewna na ślub

Idealny dodatek do przystrojenia sali. Wyobraź sobie w nich kwiaty, księgę gości albo niezbędnik ślubny w toalecie na różne konieczne produkty. Jeśli dekorujesz swoją salę w stylu boho lub EKO, to każdy element dekoracyjny z drewna idealnie się wpasuje. Bardzo dobrze wykorzystać jest też skrzynki drewniane jako opakowanie na prezent dla rodziców, świadków, czy Pary Młodej. 

Dekory ze sklejki

Udekorują tort, salę, stół, babeczki, pudełka drewniane. Dodatkowo możesz wykorzystać dekory drewniane do drobnych upominków dla gości weselnych. Zarówno na stołach, upominkach, jak i przy foto budce, nasze dekory znajdą swoje zastosowanie.

Pudełka drewniane na ślub oraz dodatkowe gadżety uświetnią ten jakże cudowny dzień, czego z serca wam życzymy.