TEST FLUORECARE COVID-19, GRYPA
search
  • TEST FLUORECARE COVID-19, GRYPA

TEST FLUORECARE COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1

7,19 zł
Brutto

Test FLUORECARE na wirusa grypy, Covid-19, RSV

Data ważności: 2024

Czy mam wirusa? Grypy, Covid-19, a może RSV? Jak to sprawdzić? Test FLUORECARE da Tobie jednoznaczną odpowiedź. Wynik już po 15 minutach.

Jedno opakowanie zawiera jeden test do jednorazowego użytku.

Dlaczego test na stronie Fenwit, wyroby drewniane?

Otóż chcemy zaoferować testy w najniższej możliwej cenie. Mamy do nich hurtowy dostęp. Przy szalejącej inflacji, po co przepłacać. Taki test kupisz też w aptece za więcej niż 25,00 zł. My zaopatrujemy się w testy u certyfikowanych dostawców.

Ilość

TEST FLUORECARE COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Test Fluorecare zestaw combo antygenów SARS-CoV-2 grypa A/B RSV 4w1 to test immunochromatograficzny do diagnostyki domowej in vitro. Test przeznaczony jest do jakościowego, różnicowego wykrywania antygenu białka nukleokapsydu wirusa grypy typu A, grypy typu B, RSV oraz SARS-CoV-2.

Wynik już po 15 minutach. Instrukcja dołączona do testu jest w języku polskim. 100% swoistość kliniczna, czułość 94,35%. Ten autotest jest testem certyfikowanym przez UE do użytku publicznego lub domowego. Zatwierdzony i używany w całej Europie (Holandia, Francja, Czechy itp.). Test jest dostępny w wygodnym 5-częściowym opakowaniu. Wykryj wszystkie warianty. Mniej inwazyjny wymaz z nosa - znacznie wygodniejszy niż inne testy. Autotest antygenu Fluorecare wykrywa antygen białka rdzeniowego SARS-CoV-2

Zawartość opakowania:

☑️ sterylna wymazówka

☑️ kaseta testowa probówka z buforem

☑️ statyw

☑️ woreczek na odpady

☑️ instrukcja użycia

Wymagania dotyczące wieku użytkownika: Zestaw testów jest odpowiedni dla osób powyżej 2 roku życia.Osoby w wieku 2-14 lat nie mogą samodzielnie obsługiwać tego testu

Zasada działania: Test antygenowy SARS-CoV-2 Grypy A/B i RSV jest testem jakościowym wykrywającym antygeny w próbkach wymazów z nosa metodą złota koloidalnego. Zestaw stosowany jest wyłącznie do diagnostyki pomocniczej in vitro.

DOMOWY TEST ANTYGENOWY WYMAZOWY

☑️ autentyczny certyfikat CE

☑️ przeznaczenie: do użytku indywidualnego

COVG1
2025-07-30

Zobacz także