Pudełka na herbatę, herbaciarki

Pudełka drewniane na herbatę

Pudełka drewniane na herbatę tzw. herbaciarki to produkt z wielkim potencjałem. Możesz w nich zarówno schować swoją ulubioną herbatę, jak i inne przedmioty. Wszystko dzięki wygodnym przegrodom, które ułatwiają segregację i utrzymanie porządku.

Herbaciarki z przegrodami

W naszej ofercie znajdziesz drewniane pudełka na herbatę w różnych wariantach. Dla wielkich miłośników tego napoju przygotowaliśmy skrzyneczkę o 12 przegrodach. Mamy również wersję z nietypowym wnętrzem, gdzie przegrody różnią się od siebie kształtem i rozmiarem. To, co się w nich znajdzie, zależy od Twojej kreatywności.

Drewniane skrzyneczki i pudełka

Zobacz wszystkie drewniane skrzyneczki, które są dostępne w tej kategorii, a na pewno wybierzesz coś dla siebie lub bliskiej osoby. Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego – pamiętaj, że herbaciarki z drewna sosnowego możesz łatwo ozdobić w dowolny sposób. Pięknie wychodzą na nich projekty tworzone techniką decoupage, ale jest to również dobra baza do wypalania za pomocą specjalnych narzędzi. Daj upust swojej kreatywności i stwórz jedyną w swoim rodzaju drewnianą herbaciarkę albo zachowaj jej surowy stan i postaw w kuchni jako element rustykalnego wyposażenia.

Pudełko z drewna na herbatę - 6 przegród - To nasze oczko w głowie, ponieważ jest nietypowe.  

Pudełka drewniane na herbatę - wyroby drewniane Fenwit

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry