Deski do krojenia

Aktywne filtry

Deski z drewna do krojenia

Drewniane deski do kuchni zostały wykonane z litego, solidnego drewna bukowego. Ze względu na swoją wytrzymałość, długo będą służyć podczas prac w kuchni. Poza funkcją powierzchni do krojenia, mogą też być wykorzystane jako podstawki do serwowania przystawek i innych pyszności. Poza tym sprawdzą się też jako podstawki pod gorące naczynia. 

Deski drewniane do przystawek

W naszej ofercie są również okrągłe deski do przystawek. Eleganckie wykonanie, gładka powierzchnia dzięki precyzyjnemu wyszlifowaniu, łagodne linie i naturalny materiał oraz kolor umożliwia dostosowanie się do najbardziej wymagających klientów. Praktyczny wytoczony rowek w desce  uniemożliwia wypływaniu soków lub innych płynów na zewnątrz. Deska drewniana prezentuję się fenomenalnie, dlatego możemy jej używać nie tylko do krojenia, ale również możemy się nią posłużyć jako dekoracja na naszym stole.

Deski z drewna do decoupage

Na co dzień używana deska może tez być bazą do zdobień technikami decoupage. Tak udekorowana deseczka pięknie ozdabia nie tylko wnętrza kuchni, ale też salonu, karczm lub regionalnych restauracji. Wszystko w zależności od wybranej techniki dekoracji oraz wykorzystanych materiałów decoupage.