Indeks: COVG26

CORDX - test wymazowy COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1

Recenzje: 0
TEST CORDX  - test do użytku domowego Covid-19, Grypa, RSV Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2. Data ważności: grudzień 2024 Test COMBO 4w1 do wykrywania wirusów: RSV, grypy A/B i COVID-19, to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, jest przeznaczony do...
Cena 6,39 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: COVG1

TEST WYMAZOWY FLUORECARE COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1 FLUORECARE

Recenzje: 0
Test FLUORECARE Data ważności: maj 2024 Test na grypę, covid-19 lub wirusa RSV FLUORECARE to test do samodzielnego użytku w domu. Już po 15 minutach wynik. Tani i szybki test wymazowy. Dlaczego test na stronie Fenwit, wyroby drewniane? Otóż chcemy zaoferować testy w najniższej możliwej cenie. Mamy do nich hurtowy dostęp. Przy szalejącej inflacji, po co...
Cena 6,19 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD026

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na płyty CD/DVD 14,5x14,5cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane na życzenia, CD Życzenia urodzinowe, komunijne, z okazji chrztu, podziękowania dla rodziców i świadków, a może zaproszenie na dowolną uroczystość? To pudełko drewniane spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy wnętrze pudełka okleić odpowiednio lub ozdobić według gustu. Pudełko dedykowane również na płyty CD i DVD. Wymiary: długość: 14,5 cm,...
Cena 10,19 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD063

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na herbatę 5 przegród

Recenzje: 1
Pudełko drewniane na herbatę Pudełko drewniane z 4 kwadratowymi przegródkami i jedną w kształcie prostokąta. To nietypowe pudełko idealnie nadaję się jako segregator na kawy i herbaty, ale też na prezent. Ulokować w nim możesz drobne upominki, najpierw jednak wyścielając wełna drzewną, co doda całości uroczego i naturalnego klimatu. Wymiary: długość: 22,0...
Cena 16,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD010

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane 22x16cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane do Decoupage 22x16 cm Najczęściej ozdabiane pudełko przez dekupażystki. Prosta forma i gładka powierzchnia sprawia, że techniki zdobienia wykonać możesz jeszcze łatwiej. Materiał: drewno sosnowe Kolor: naturalny Wymiary: długość: 22,0 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 8,0 cm
Cena 14,79 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD059

Marka: Fenwit

Skrzynka na wino, zasuwana

Recenzje: 1
Skrzynka z drewna na wino Jak elegancko zapakować butelkę wina? Rozwiązaniem jest skrzynka drewniana na wino z zasuwką od producenta produktów drewnianych firmy Fenwit. Skrzynkę na wino możesz dodatkowo ozdobić technikami decoupage, możesz ją pomalować lub/i podpisać. Istnieje możliwość grawerowania zasuwki, np. logo lub życzeniami. Opcja ta jest dostępna...
Cena 17,89 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Dziadki do orzechów

Dziadki do orzechów

Potrzebujesz drewnianego dziadka do orzechów, aby szybko łamać skorupki tych jakże zdrowych owoców? Polecamy bardzo trwałe dziadki z drewna bkowego.  

Aktywne filtry

Indeks: AK005

Marka: Fenwit

Dziadek do orzechów, grzybek

Recenzje: 0
Drewniany dziadek do orzechów Dziadek do orzechów w postaci uroczego drewnianego grzybka do orzechów. Zdecydowanie ułatwi konsumpcje tychże smacznych i zdrowych owoców. Wykonany z najwyższej jakości drewna bukowego zapewni trwałość. Estetyczny wygląd dodatkowo upiększy kuchenny regał.
Cena 8,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AK006

Marka: Fenwit

Drewniany dziadek do orzechów

Recenzje: 0
Dziadek do orzechów drewniany Dziadek do orzechów w kształcie beczki. Zdecydowanie ułatwi konsumpcje tychże smacznych i zdrowych owoców. Wykonany z najwyższej jakości drewna bukowego zapewni trwałość. Estetyczny wygląd dodatkowo upiększy kuchenny regał.
Cena 7,49 zł
Więcej
W magazynie

Dziadki do orzechów to wspaniały pomysł na drobny upominek

Orzechy są to nieprawdopodobnie wdzięczne owoce, które zawierają w sobie mnóstwo witamin. Niektórzy zgniatają je w ręce, inni traktują młotkiem. My mamy dwie propozycje dziadków do orzechów, które swoim urokiem podbija serca zarówno gospodyń domowych, jak i będą świetnym uzupełnieniem wnętrza każdej kuchni. Pierwszy to dziadek do orzechów w kształcie grzybka. Drugi natomiast, klasyczny dziadek do orzechów, który jest równie trwały.

Dziadek do orzechów, nie z baletu 

W słynnym balecie Piotra Czajkowskiego "Dziadek do orzechów" książę został zaczarowany. Nasze dziadki do orzechów też poniekąd takie są. Ich magia opiera się na estetyce i trwałości, bowiem drewna bukowe, z którego są wykonane, to jeden z najtwardszych naturalnych materiałów drzewnych. 

Zalety dziadków do orzechów

  • Wygoda i łatwość użytkowania: Dziadki drewniane do orzechów w kuchni są proste w obsłudze i nie wymagają dużego wysiłku fizycznego. Można je wygodnie trzymać w dłoni i łamać orzechy w kilku prostych ruchach.
  • Bezpieczeństwo: Dziadki drewniane zapewniają bezpieczny sposób otwierania orzechów, eliminując ryzyko skaleczeń, które może wystąpić podczas prób tradycyjnego łamania orzechów przy użyciu narzędzi ostrych.
  • Estetyka: Dziadki drewniane są często wykonane z pięknego drewna, co dodaje uroku i estetyki do kuchni. Mogą stanowić stylowy dodatek do wystroju wnętrza.
  • Trwałość: Drewniane dziadki do orzechów są zazwyczaj solidne i odporne na uszkodzenia, co pozwala na długotrwałe korzystanie z nich.

Podsumowując, dziadki drewniane do orzechów w kuchni są praktycznymi i bezpiecznymi narzędziami, które ułatwiają otwieranie orzechów. Zapewniają one wygodę, estetykę oraz trwałość, co czyni je wartościowym dodatkiem do kuchennego wyposażenia dla miłośników orzechów.