Wyroby drewniane - Komunia

Jest 67 produktów.

Pokazano 1-67 z 67 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka drewniane na Komunię Świętą, świecę, biblię

Poszukujesz ozdób drewnianych na taką uroczystość jak Komunia Święta twojej pociechy? Zapewniamy, jesteś w dobrym miejscu.

W tej kategorii znajdziesz zarówno pudełka drewniane na świecę, jak i drewnianą oprawę na biblię. Dodatkowo znajdziesz tu wycinanki ze sklejki: hostię, kielich z krzyżem z drewnapudełko drewniane na banknoty. Pudełka drewniane na komunię to sposób nie tylko na elegancką oprawę świecy lub biblii, ale również na unikatowe zapakowanie prezentu komunijnego. Jednym z nich jest pudełko drewniane na gotówkę. Dosyć częstym podarunkiem w dzisiejszych czasach jest właśnie gotówka. Dziecko wraz z rodzicami decyduje o kupnie prezentu. Jest to najbezpieczniejszy sposób, by dziecko było zadowolone z prezentu. Czasem bardzo trudno trafić w gust dziecka, zatem takie rozwiązanie wydaje się jak najbardziej na miejscu. Pudełko dodatkowo można spersonalizować, włożyć ładną kartę z życzeniami, na wieku pudełka przykleić hostię ze sklejki lub kielich z krzyżem. Z pewnością będzie to podarunek na lata. 

Podobnie z pudełkiem na biblię — jest to idealne rozwiązanie, jeśli stawiamy na naturalną oprawę dla księgi. Podobnie jak przy pudełku na banknoty, można pudełko na biblię udekorować wycinankami ze sklejki, aby nadać mu odpowiedniego stylu. 

Skrzynki drewniane - jakie zastosowanie w czasie Komunii Świętej?

Miejsce uroczystości możesz pięknie ozdobić na przykład aniołkiem z drewna. Idealnie wkomponują się również skrzynki drewniane, w których umieścisz bukiety kwiatów lub drobiazgi, czy podarunki dla gości. W ten sposób unikatowy klimat komunii nabierze jeszcze większej dekoracyjnej i naturalnej oprawy. Coraz częstszą praktyką są podarunki dla gości, biorących udział w Komunii Świętej. Tu można wykorzystać małe pudełka drewniane na upominki. Zarówno okrągłe pudełeczka, jak i pudełka np. w formacie 10x10cm.