Napisy

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Napisy ze sklejki

Piękno tworzą detale. Najlepiej takie, które pasują do konkretnego wystroju. Drewniane napisy ze sklejki potrafią zwykłe przedmioty przemienić w rustykalne dekoracje. Sprawdzają się nie tylko podczas tworzenia dekoracji weselnych, ale także we wnętrzach codziennego użytku.

Naklejając drewniany napis „herbata” lub „kawa” na zwykły pojemnik, nadajesz mu naturalnego, ekologicznego charakteru i dodajesz ciepłego klimatu całej kuchni. Z kolei napis „love” przyklejony do ramki ze zdjęciem może stanowić piękny prezent dla kogoś bliskiego i upiększyć półkę w jego pokoju. To tylko kilka pomysłów na wykorzystanie drewnianych napisów w dekoracji zwykłych przedmiotów. Możesz ich również użyć, by stworzyć wyjątkowy upominek – na przykład dla gości weselnych. Napis „dziękujemy” przytwierdzony do wybranego drobiazgu lub do opakowania z weselnym ciastem, to detal, na który każdy zwróci uwagę.

Drewniane dekory często używane są podczas zdobienia skrzynek i pudełek kreatywnymi technikami. Ich gładka powierzchnia sprawia, że można je zarówno łatwo pomalować jak i nakleić na dowolny przedmiot. Napisy drewniane w rękach osób kreatywnych mogą zdziałać prawdziwe cuda. Zobacz jakie dekory mamy w naszej ofercie i zainspiruj się do stworzenia czegoś niezwykłego!