Testy diagnostyczne COVID

Aktywne filtry

Testy diagnostyczne na grypę A/B, Covid-19 oraz wirusa RSV

W trosce o naszych klientów wystawiliśmy testy na COVID-19 firmy BOSON. testy FLUORECARE oraz CORDX. Cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do cen tych samych testów sprzedawanych w aptekach.

TESTY COVID DO SAMOKONTROLI ANTYGENOWE DOMOWE są pierwszymi na świecie pojedynczo pakowanymi testami antygenowym pod kątem COVID-19 - które zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych jako testy  przeznaczone do samokontroli.

Rekomendowany do samodzielnego wykonania szybki test antygenowy BOSON Covid-19 czy FLUORECARE (dodatkowo grypa, RSV). Do wykonania badania potrzebna jest próbka z wymazu z przedniej części nosa. Wynik można odczytać po około 15 minutach. Test o wysokiej czułości, swoistości i dokładności. BOSON Covid-19 test antygenowy jest przeznaczony do samodzielnego wykonania. Jest to test do ilościowego wykrywania nukleokapsydu z SARS-CoV-2 w próbce pobranej z wymazu z przedniej części nosa. Badanie można wykonywać zarówno u osób, które wykazują objawy zakażenia (w ciągu pierwszych 7 dni od wystąpienia symptomów), jak i u osób, u których nie występują żadne objawy. Na podobnej zasadzie działają testy Fluorecare oraz CORDX

Testy na Omikron i Delta

Testy antygenowe BOSON wykrywają także odmianę Delta oraz Omikron! Obecnie WHO dopuściło wykonywanie testów antygenowych w przypadku ograniczonej dostępności testów genetycznych ( molekularnych, tj. RT-PCR i FRANKD), lub gdy czas potrzebny do ich wykonania ogranicza ich użyteczność kliniczną. Test antygenowy w materiale z nosa wykrywa specyficzne dla wirusa białka, które powstają w trakcie jego replikacji, w odróżnieniu od testów PCR, które pozwalają na wykrycie w badanej próbce materiału genetycznego wirusa. Test przeznaczony jest do samokontroli.