Boże Narodzenie

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-64 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Bombki ze sklejki na choinkę 

Marzysz o świętach w naturalnym stylu? Drewniane bombki ze sklejki pięknie udekorują choinkę. Stroik świąteczny ozdobiony drewnianymi scrapkami też zyska klimatu. Podobnie jak okna w mieszkaniu lub domu. Zapach drewna w ten jakże piękny czas, piękne motywy bombek i efektywny wystrój sprawią, że ten czas będzie jeszcze bardziej magiczny. Bombki drewniane lubią też być podarowane, na przykład jako ozdoba do prezentu Bożonarodzeniowego. Wystarczy nawlec bombkę na sznurek jutowy i w ten sposób zapakować prezent. Zdecydowanie zrobi to wrażanie na osobie obdarowanej. 

Bombki ze sklejki do prac warsztatowych

Dużą popularnością cieszą się drewniane ozdóbki w czasie prac artystycznych i innych warsztatach twórczych. Bombki z drewna można malować, ozdabiać technikami decoupage lub scrapbookingu. Bardzo ciekawą propozycją są prace plastyczne dla dzieci, stąd mamy bardzo dużo zamówień właśnie z przedszkoli i szkół. 

Dlaczego bombki drewniane ze sklejki?

Podsumowując, bombki z drewna oprócz swojego naturalnego uroku, są trwałe, więc służyć będą na lata. Ich ogromną zaletą jest to, że można je dodatkowo ozdobić według gustu. Pozwalają się bejcować, malować, grawerować. Dodane do kartki z życzeniami Bożonarodzeniowymi, sprawią wiele radości adresatowi.