Łopatki, łyżki, widelce

Aktywne filtry

Drewniane łopatki, łyżki, widelce - Akcesoria do kuchni w stylu EKO

Cenisz sobie naturalność i prostotę w domu, a zwłaszcza w kuchni? Mamy w naszej ofercie akcesoria do kuchni, wykonane z drewna bukowego. Ten materiał jest najtwardszym, a zarazem pozwalającym się obrabiać drewnem. Ograną zaletą jest to, że używanie sztućców drewnianych nie niszczy teflonowej powłoki patelni. Poza tym sztućce z drewna pięknie prezentują się każdym stylu kuchni. Zarówno te nowoczesne jak i w klimacie boho zaadoptują drewniane sztućce bez problemu.

Wyciskacz z drewna do cytrusów i drewniany nabierak do miodu

Zapewne każdy z nas mniej lub więcej wyciska owoce. Biorąc pod uwagę cytrusy do dyspozycji są na rynku różnego rodzaju wyciskarki, metalowe, szklane, mechaniczne, wolnoobrotowe. My proponujemy drewnianą wyciskarkę do cytrusów. Jest bardzo poręczna, szybko się czyści, 100% drewno bukowe, ma piękny design. Obrocz takiego drewniane gadżetu mamy też drewniany nabierak do miodu. Miód jest bardzo zdrowy, do którego nie trzeba nikogo przekonywać. Wśród pszczelarzy jest przekonanie, że miodu ani stalą, ani metalem czy plastikiem się nie dotyka. Zwłaszcza w wysokiej temperaturze. Co lubi miód? Drewno naturalnie. Tak nabierany ten dar natury sprawi, że miód smakować będzie jeszcze lepiej. Używaj zatem nabieraków drewnianych do miodu.

Szpatułka drewniana do naleśników

Kto z nas ich nie lubi? Naleśniki są wszędzie, można je jeść o każdej porze. Główna zaleta naleśników? Prosty przepis (mąka, jajko, mleko lub woda). Natomiast farsz to już przeogromny wachlarz możliwości. Naleśniki z owocami, warzywami, mięsem, rybą, nutellą, cukrem pudrem. Całe spektrum wariacji na temat naleśników i ich farszu. Co zrobić, aby naleśniki wyszły równe? Proponujemy drewnianą szpatułkę do naleśników. Dzięki niej twoje ciasto rozprowadzisz idealnie po patelni. Będzie równe i bardzo smaczne.