Indeks: COVG26

CORDX - test wymazowy COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1

Recenzje: 0
TEST CORDX  - test do użytku domowego Covid-19, Grypa, RSV Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2. Data ważności: grudzień 2024 Test COMBO 4w1 do wykrywania wirusów: RSV, grypy A/B i COVID-19, to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, jest przeznaczony do...
Cena 6,89 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: COVG1

TEST WYMAZOWY FLUORECARE COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1 FLUORECARE

Recenzje: 0
Test FLUORECARE Data ważności: maj 2024 Test na grypę, covid-19 lub wirusa RSV FLUORECARE to test do samodzielnego użytku w domu. Już po 15 minutach wynik. Tani i szybki test wymazowy. Dlaczego test na stronie Fenwit, wyroby drewniane? Otóż chcemy zaoferować testy w najniższej możliwej cenie. Mamy do nich hurtowy dostęp. Przy szalejącej inflacji, po co...
Cena 6,95 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD063

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na herbatę 5 przegród

Recenzje: 1
Pudełko drewniane na herbatę Pudełko drewniane z 4 kwadratowymi przegródkami i jedną w kształcie prostokąta. To nietypowe pudełko idealnie nadaję się jako segregator na kawy i herbaty, ale też na prezent. Ulokować w nim możesz drobne upominki, najpierw jednak wyścielając wełna drzewną, co doda całości uroczego i naturalnego klimatu. Wymiary: długość: 22,0...
Cena 16,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD026

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na płyty CD/DVD 14,5x14,5cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane na życzenia, CD Życzenia urodzinowe, komunijne, z okazji chrztu, podziękowania dla rodziców i świadków, a może zaproszenie na dowolną uroczystość? To pudełko drewniane spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy wnętrze pudełka okleić odpowiednio lub ozdobić według gustu. Pudełko dedykowane również na płyty CD i DVD. Wymiary: długość: 14,5 cm,...
Cena 10,19 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD010

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane 22x16cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane do Decoupage 22x16 cm Najczęściej ozdabiane pudełko przez dekupażystki. Prosta forma i gładka powierzchnia sprawia, że techniki zdobienia wykonać możesz jeszcze łatwiej. Materiał: drewno sosnowe Kolor: naturalny Wymiary: długość: 22,0 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 8,0 cm
Cena 14,79 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD006

Marka: Fenwit

Herbaciarka drewniana — 6 przegród

Recenzje: 0
Pudełko drewniane na herbatę Jeśli poszukujesz herbaciarki z drewna na saszetki herbaty, polecamy pudełko drewniane z przegródkami. W łatwy sposób zorganizujesz przeróżne samki herbaty w jednym miejscu. Drewniane pudełko prosto od producenta pudełek drewnianych. Wymiary: długość: 22,0 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 8,0 cm Drewniana herbaciarka z 6...
Cena 16,39 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Chlebaki

Chlebaki

Chlebaki drewniane to niezwykle przydatne i urokliwe akcesoria kuchenne, które pozwalają przechowywać chleb w sposób, który utrzymuje jego świeżość i smak na dłużej. Drewniane chlebaki nie tylko pełnią funkcję praktyczną, chroniąc pieczywo przed wysuszeniem, ale również dodają uroku i elegancji każdej kuchni.

Aktywne filtry

Indeks: AK033

Marka: Fenwit

Chlebak drewniany, pojemnik na chleb mały

Recenzje: 0
Chlebak drewniany na pieczywo Jaki chlebak do pieczywa wybrać? Najlepiej naturalny i funkcjonalny. Chlebak z drewna dłużej utrzymuje świeżość pieczywa, wchłania wilgoć, nie nagrzewa się w porównaniu do chlebaków metalowych lub stalowych.
Cena 46,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: AK034

Marka: Fenwit

Chlebak drewniany, pojemnik na chleb duży

Recenzje: 0
Chlebak z drewna na pieczywo Czy warto trzymać pieczywo w chlebaku? Zdecydowanie tak, jeśli chcesz utrzymać świeżość ulubionego chleba lub innego pieczywa. Chlebaki drewniane nie wchłaniają wilgoci, utrzymują stałą temperaturę, bowiem drewno to naturalny izolator.
Cena 49,99 zł
Więcej
W magazynie

Chlebaki drewniane to praktyczne i stylowe rozwiązanie do przechowywania chleba w domu. Jeśli planujesz kupić chlebak drewniany, to warto wziąć pod uwagę kilka czynników.

  1. Rozmiar - warto wybrać chlebak drewniany, który będzie odpowiednio duży, aby pomieścił chleb, który zwykle kupujesz. Przed zakupem warto dokładnie zmierzyć swoją kuchnię, aby mieć pewność, że chlebak będzie pasował do przestrzeni. W naszej ofercie jest między innymi chlebak mały, który idealnie wpasuje się w małe przestrzenie kuchenne.
  2. Materiał - chlebaki drewniane są zwykle wykonane z litego drewna, takiego jak dąb, buk czy orzech. Warto wybrać drewno twarde i trwałe, które nie będzie łatwo się zarysowywać i niszczyć.
  3. Wygląd - chlebak z drewna to nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne rozwiązanie w ramach akcesoriów drewnianych do kuchni. Warto wybrać model, który będzie pasował do stylu Twojej kuchni. Na rynku można znaleźć chlebaki drewniane w różnych kształtach i kolorach, od klasycznych po nowoczesne.
  4. Właściwości antybakteryjne - drewno jest naturalnym materiałem, który posiada właściwości antybakteryjne. Jeśli jednak chcesz być pewien, że Twój chlebak będzie higieniczny, warto wybrać model z dodatkową powłoką antybakteryjną lub zapewnić mu regularną dezynfekcję.
  5. Łatwość utrzymania czystości - chlebak drewniany powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Warto wybrać model, który będzie miał gładką powierzchnię, łatwą do wyczyszczenia, oraz zapewnić mu regularną pielęgnację, np. za pomocą oleju lub wosku.

Podsumowując, chlebaki drewniane są praktycznym i dekoracyjnym rozwiązaniem do przechowywania chleba w domu. Warto wybrać model odpowiedniego rozmiaru i wykonany z trwałego drewna, który będzie pasował do stylu Twojej kuchni. W celu zachowania higieny warto zapewnić mu regularną dezynfekcję.