Pudełka drewniane, pojemniki z drewna

Jest 92 produktów.

Pokazano 1-92 z 92 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka drewniane, pojemniki z drewna, pudełka drewniane na koperty i obrączki

Ta kategoria zawiera sedno naszej produkcji. Wszystkie pudełka i pojemniki z drewna są wykonane z drewna/sklejki sosnowej lub z brzozy. Dokładamy codziennie kompletnej staranności, aby nasze produkty z drewna był najlepszej jakości.

Gdzie kupić pudełka drewniane? 

Możliwości jest sporo. Wiele firm oferuje obecnie pudełka z drewna. Zwróćmy jednak uwagę na jakość wykonania i czas wysyłki. To bardzo istotne, choćby w związku z transportem, podczas którego pudełka mogą ulec zniszczeniu. Jeśli zależy ci na czasie, sprawdź jaki jest termin wysyłki. A może interesuje cię zakup hurtowy? Skontaktuj się wówczas z firmą i dopytaj o szczegóły.

Pudełka drewniane do Decoupage?

Zastosowanie jest tak szerokie, że ciężko zapisać to w kilkunastu zdaniach. Pudełka drewniane sprawdzą się praktycznie wszędzie i są dla każdego. Ze względu na prostotę wykonania mogą być grawerowane, malowane, bejcowane, ozdabiane technikami Decoupage. To technika zdobienia różnych przedmiotów przy użyciu serwetek, kleju, masy plastycznej, farb, której celem jest efektywne zdobienie. Często rustykalne motywy lub inne są ulubieńcami dekupażystek.

 Drewniane pudełeczka często zamawiają agencje reklamowe, firmy trudniące się dekoracją wesel i innych uroczystości. 

Pudełka drewniane na ślub

Przyszła para młoda, która planuje swoją uroczystość w tej kategorii znajdzie pudełka drewniane na koperty i na obrączki. Staną się one nieodzownym elementem uroczystości. Wyroby drewniane dodadzą naturalności i ciepła w tym jakże wspaniałym dniu. Do pudełek idealnie pasować będą wycinanki ze sklejki

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na ślub znajomych, nie omieszkaj nabyć eleganckiego drewnianego opakowania na alkohol. W tym przypadku idealnie sprawdzą się pudełka drewniane na wino, w których bezpiecznie przetransportujesz butelkę.

Pudełka drewniane na herbatę - Herbaciarki, chusteczniki 

Ci, którzy kochają drewno i nie wyobrażają sobie domu bez jego obecności, mogą nabyć urocze pudełka na zdjęcia, pudełka drewniane na chusteczki czy herbaciarki z drewna. W przechowywaniu cennych rodzinnych pamiątek, ale też domowych pyszności pomogą pojemne kufry i skrzynki. Drewniane skarbonki zaś będą wspierać nawyk oszczędzania. W organizacji domowego biura sprawdzą się pudełka na pendrive’y i kubki na długopisy.