Pudełka drewniane, pojemniki z drewna

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-60 z 95 pozycji

Aktywne filtry

Pudełka drewniane, pojemniki z drewna, pudełka drewniane na koperty i obrączki

Ta kategoria zawiera sedno naszej produkcji. Wszystkie pudełka i pojemniki z drewna są wykonane z drewna/sklejki sosnowej lub z brzozy. Dokładamy codziennie kompletnej staranności, aby nasze produkty z drewna był najlepszej jakości.

Gdzie kupić pudełka drewniane? 

Możliwości jest sporo. Wiele firm oferuje obecnie produkty drewniane. Zwróćmy jednak uwagę na jakość wykonania i czas wysyłki. To bardzo istotne, choćby w związku z transportem, podczas którego pudełka mogą ulec zniszczeniu. Jeśli zależy ci na czasie, sprawdź jaki jest termin wysyłki. A może interesuje cię zakup hurtowy? Skontaktuj się wówczas z firmą i dopytaj o szczegóły.

Dla kogo są pudełka drewniane?

Zastosowanie jest tak szerokie, że ciężko zapisać to w kilkunastu zdaniach. Pudełka drewniane sprawdzą się praktycznie wszędzie i są dla każdego. Ze względu na prostotę wykonania mogą być grawerowane, malowane, bejcowane, ozdabiane technikami decoupage. Drewniane pudełeczka często zamawiają agencje reklamowe, firmy trudniące się dekoracją wesel i innych uroczystości. 

Pudełka drewniane na ślub

Przyszła para młoda, która planuje swoją uroczystość w tej kategorii znajdzie pudełka drewniane na koperty i na obrączki. Staną się one nieodzownym elementem uroczystości. Wyroby drewniane dodadzą naturalności i ciepła w tym jakże wspaniałym dniu. Do pudełek idealnie pasować będą wycinanki ze sklejki

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się na ślub znajomych, nie omieszkaj nabyć eleganckiego drewnianego opakowania na alkohol. W tym przypadku idealnie sprawdzą się pudełka drewniane na wino, w których bezpiecznie przetransportujesz butelkę.

Pudełka drewniane na herbatę - Herbaciarki, chusteczniki drewniane

Ci, którzy kochają drewno i nie wyobrażają sobie domu bez jego obecności, mogą nabyć urocze pudełka na zdjęcia, pudełka drewniane na chusteczki czy herbaciarki z drewna. W przechowywaniu cennych rodzinnych pamiątek, ale też domowych pyszności pomogą pojemne kufry i skrzynki. Drewniane skarbonki zaś będą wspierać nawyk oszczędzania. W organizacji domowego biura sprawdzą się pudełka na pendrive’y i kubki na długopisy.