Chustecznik drewniany kwadratowy
search
  • Chustecznik drewniany kwadratowy
  • Pudełko drewniane na chusteczki

Chustecznik drewniany kwadratowy zasuwany

13,99 zł
Brutto

Pudełko z drewna na chusteczki

Chusteczki zorganizowane w pięknym drewnianym chusteczniku.

Ilość

Jeśli kochasz drewno i chcesz dbać o naszą planetę to ten wybór będzie strzałem w dziesiątkę!

Nasz drewniany chustecznik łączy w sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalność. Świetnie sprawdzi się w rustykalnych, surowych wnętrzach, a w bardzie nowoczesnej, loftowej aranżacji nada lekkości całemu pomieszczeniu. Włożenie chusteczek do pudełka jest banalnie proste! Wystarczy tylko wysunąć ruchome dno pojemnika, środek wypełnić kartonową paczką chusteczek, zasunąć wieczko i gotowe! Ten sposób na uzupełnianie chusteczek jest niewidoczny i bardzo komfortowy.

Jeśli chcesz by Twoje pudełko na chusteczki nabrało wyjątkowego charakteru wystarczy zastosować bardzo popularną technikę decoupage. Chustecznik ten jest świetną bazą do wszelkiego rodzaju zdobień.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Jesteś zatem w dobrym miejscu! Taka mała, funkcjonalna rzecz do kuchni czy łazienki sprawi radość każdemu. Wystarczy umieścić na nim ulubione motywy czy kolory solenizantki/solenizanta i prezent idealny gwarantowany.

Pożegnaj się z nieestetycznymi, kartonowymi pudełkami na chusteczki, które psują wygląd misternie urządzonego wnętrza. Od teraz ich miejsce zajmie niebanalne, ręcznie wykonane pudełko na chusteczki, które będzie cieszyć oko i pasować do każdego pomieszczenia w Twoim domu!

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: naturalny

Wymiary: długość: 13,2 cm, szerokość: 13,2 cm, wysokość: 13,0 cm

PD027

Zobacz także

Komentarze (0)