Pudełka na koperty

Aktywne filtry

Jakie pudełko na koperty ślubne wybrać?

Ceremonia ślubna to zazwyczaj ogrom przygotowań. Myślec trzeba praktycznie o wszystkim. Suknia ślubna, garnitur, miejsce ceremonii, zaproszenia dla gości i wiele innych ma się w ślubnym planerze. Warto w tym czasie pomyśleć również o tym, jak wyglądać ma ceremonia składania życzeń. Kiedy, w jaki sposób? Można już w zaproszeniach na ślub umieścić taką informację. Co więcej świetnym pomysłem będzie właśnie skrzynka drewniana na koperty ślubne. Ale jaką wybrać? Proponujemy nasze surowe drewniane pudełka na koperty weselne. Dlaczego? Ponieważ wspólnie możecie je ozdobić, a będzie to pamiątka na lata. Niech ozdoby na nim będą zgodne z waszymi osobowościami. Ponadto wspólne ozdabianie to świetna zabawa.

Skrzynki z drewna na koperty ślubne od producenta

Po drewniane skrzynki na koperty sięga coraz więcej par młodych. Wszystko dlatego, że są bardzo uniwersalne. Wpisują się zarówno w klimat eleganckich wesel w stylu glamour, jak i popularnych obecnie wesel rustykalnych. Pudełko na koperty ślubne można łatwo ozdobić i uzyskać pudełko ściśle związane z głównymi bohaterami uroczystości. Naturalna faktura drewna nadaje się do zdobienia techniką decoupage, a także do malowania pisakami, a nawet kredkami. W ten sposób tanim kosztem można dopasować pudełko na pieniądze do pozostałych elementów wystroju uroczystości.

Po co pudełko drewniane na koperty weselne?

W naszej ofercie znajdziesz skrzynki z drewna na koperty ślubne z kluczykiem, oraz bez kluczyka. Możesz w nich bezpiecznie przechować pieniądze – bez obaw, że podczas wesela gdzieś koperty się zawieruszą. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również w 100% ekologiczne. Jeśli zależy Ci, by dbać o planetę nie tylko podczas wesela – sprawdź inne rodzaje pudełek z drewna na różne okazje. Przejrzyj asortyment sklepu Fenwit, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ślub to nie wszystko. Drewniane pudełka możesz użyć też przy okazji innych imprez. Na przykład komunia - pięknie ozdobiona skrzynka wraz z dodatkami np. aniołkami ze sklejki, serduszkami z drewna, napisami.