Pudełka na koperty

Aktywne filtry

Jakie pudełko na koperty ślubne wybrać?

Ceremonia ślubna to zazwyczaj ogrom przygotowań. Myślec trzeba praktycznie o wszystkim. Suknia ślubna, garnitur, miejsce ceremonii, zaproszenia dla gości, klimat wesela i wiele innych ma się w ślubnym planerze. Warto w tym czasie pomyśleć również o tym, jak wyglądać ma ceremonia składania życzeń. Kiedy, w jaki sposób? Można już w zaproszeniach na ślub umieścić taką informację. Co więcej świetnym pomysłem będzie właśnie  skrzynka drewniana   na koperty ślubne. Zdecydowanie ułatwi to wręczanie państwu młodym kopert z gotówką.   Jakiego wyboru pudełka dokonać? W odróżnieniu do pudełka kartonowego na koperty, proponujemy nasze surowe  drewniane pudełka na koperty weselne . Dlaczego? Ponieważ wspólnie możecie je ozdobić, a będzie to pamiątka na lata. Drewno w porównaniu z kartonem cechuje się wytrzymałością oraz jest materiałem do dalszej obróbki, na przykład piękny grawer. Niech ozdoby na nim będą zgodne z waszymi osobowościami. Ponadto wspólne ozdabianie to świetna zabawa. Zastosowania pudełka drewnianego już po ceremonii jest wiele. Jednym z nich jest przechowywanie wspomnień związanych z uroczystością.

Skrzynki z drewna na koperty ślubne od producenta

Po  drewniane skrzynki na koperty  sięga coraz więcej par młodych. Wszystko dlatego, że są bardzo uniwersalne. Wpisują się zarówno w klimat eleganckich wesel w stylu glamour, jak i popularnych obecnie wesel rustykalnych.  Pudełko na koperty ślubne  można łatwo ozdobić i uzyskać pudełko ściśle związane z głównymi bohaterami uroczystości. Naturalna faktura drewna nadaje się do zdobienia techniką decoupage, a także do malowania pisakami, a nawet kredkami. W ten sposób tanim kosztem można dopasować pudełko na pieniądze do pozostałych elementów wystroju uroczystości.

Pudełko drewniane na koperty weselne?

W naszej ofercie znajdziesz  pudełka z drewna na koperty ślubne   z kluczykiem , oraz bez kluczyka. Możesz w nich bezpiecznie przechować pieniądze – bez obaw, że podczas wesela gdzieś  koperty  się zawieruszą. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również w 100% ekologiczne. Jeśli zależy Ci, by dbać o planetę nie tylko podczas wesela – sprawdź inne rodzaje  pudełek z drewna   na różne okazje. Przejrzyj asortyment sklepu Fenwit, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ślub to nie wszystko. Drewniane pudełka możesz użyć też przy okazji innych imprez. Na przykład komunia - pięknie ozdobiona skrzynka wraz z dodatkami np. aniołkami ze sklejki, serduszkami z drewna, napisami.