Indeks: COVG26

CORDX - test wymazowy COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1

Recenzje: 0
TEST CORDX  - test do użytku domowego Covid-19, Grypa, RSV Test jest przeznaczony do stosowania jako pomoc w diagnostyce zakażeń wirusami grypy typu A i B, wirusem RSV i/lub SARS-CoV-2. Data ważności: grudzień 2024 Test COMBO 4w1 do wykrywania wirusów: RSV, grypy A/B i COVID-19, to test immunochromatograficzny do diagnostyki in vitro, jest przeznaczony do...
Cena 6,39 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: COVG1

TEST WYMAZOWY FLUORECARE COVID-19, GRYPA AB, RSV COMBO 4W1 FLUORECARE

Recenzje: 0
Test FLUORECARE Data ważności: maj 2024 Test na grypę, covid-19 lub wirusa RSV FLUORECARE to test do samodzielnego użytku w domu. Już po 15 minutach wynik. Tani i szybki test wymazowy. Dlaczego test na stronie Fenwit, wyroby drewniane? Otóż chcemy zaoferować testy w najniższej możliwej cenie. Mamy do nich hurtowy dostęp. Przy szalejącej inflacji, po co...
Cena 6,19 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD026

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na płyty CD/DVD 14,5x14,5cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane na życzenia, CD Życzenia urodzinowe, komunijne, z okazji chrztu, podziękowania dla rodziców i świadków, a może zaproszenie na dowolną uroczystość? To pudełko drewniane spełni Twoje oczekiwania. Wystarczy wnętrze pudełka okleić odpowiednio lub ozdobić według gustu. Pudełko dedykowane również na płyty CD i DVD. Wymiary: długość: 14,5 cm,...
Cena 10,19 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD063

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane na herbatę 5 przegród

Recenzje: 1
Pudełko drewniane na herbatę Pudełko drewniane z 4 kwadratowymi przegródkami i jedną w kształcie prostokąta. To nietypowe pudełko idealnie nadaję się jako segregator na kawy i herbaty, ale też na prezent. Ulokować w nim możesz drobne upominki, najpierw jednak wyścielając wełna drzewną, co doda całości uroczego i naturalnego klimatu. Wymiary: długość: 22,0...
Cena 16,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD010

Marka: Fenwit

Pudełko drewniane 22x16cm

Recenzje: 0
Pudełko drewniane do Decoupage 22x16 cm Najczęściej ozdabiane pudełko przez dekupażystki. Prosta forma i gładka powierzchnia sprawia, że techniki zdobienia wykonać możesz jeszcze łatwiej. Materiał: drewno sosnowe Kolor: naturalny Wymiary: długość: 22,0 cm, szerokość: 16,0 cm, wysokość: 8,0 cm
Cena 14,79 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: PD001

Marka: Fenwit

Pudełeczko drewniane na ząbek okrągłe

Recenzje: 0
Pudełeczko drewniane na ząbek, pierścionek Twój maluch stracił pierwszy mleczak? Warto ten moment w życiu pociechy zatrzymać na dłuższy czas. Proponujemy pudełeczko drewniane na ząbek, które dodatkowo możesz ozdobić, spersonalizować. To będzie też ciekawy pomysł na prezent z okazji 18 urodzin.
Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
Zakładki do książki

Zakładki do książki

Zakładki do książek w różnych wzrokach. Idealne do dalszego ozdabiania, na przykład technikami Scrapbookingu lub Decoupage.

Aktywne filtry

Indeks: S004

Marka: Fenwit

Zakładka do książki ze sklejki serce

Recenzje: 0
Prosta zakładka do książki Jak ozdobić zakładkę do książki? Najlepiej używając drewnianej zakładki ze sklejki. Posiadając taką bazę możesz dosłownie wykorzystać każdą technikę, aby udekorować zakładkę. 
Cena 1,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: S005

Marka: Fenwit

Zakładka do książki ze sklejki 1

Recenzje: 0
Zakładka do książki Zakładka do książki ze sklejki to wspaniała baza do dekoracji ulubionymi motywami. Zakładka ze sklejki jest precyzyjnie wycięta przez laser. Fantastyczny prezent dla miłośnika literatury.
Cena 1,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: S006

Marka: Fenwit

Zakładka do książki ze sklejki 2

Recenzje: 0
Zakładka ze sklejki do ozdabiania Jeśli kochasz czytać, to zakłada do książki będzie dla Ciebie znacznym ułatwieniem. Zakładka wykonana jest z wysokiej jakości sklejki. Możesz więc ozdobić ją ulubionymi motywami, bohaterami literackimi. Twoja przyjaciółka, przyjaciel, dziecko, mama, tata, babcia są fanami książek? Podaruj im spersonalizowaną zakładkę.  
Cena 1,49 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: S007

Marka: Fenwit

Prosta zakładka do książki ze sklejki 3

Recenzje: 0
Zakładka do książki ze sklejki Prosta zakłada ze sklejki może być również zawieszką z ulubionym cytatem, bohaterem, motywem przewodnim. Do każdej z książek dobrym pomysłem jest udekorować zakładkę według gustu. Zakładki można kolekcjonować, co będzie świetną przypominajką już przeczytanych pozycji literackich.
Cena 1,49 zł
Więcej
W magazynie

Zakładki do książek ze sklejki: Funkcjonalne, ozdobne i idealne na prezent

Zakładki do książek stanowią nieodłączny element dla miłośników czytania. Jednak zamiast korzystać z tradycyjnych zakładek papierowych, warto rozważyć wybór zakładek wykonanych ze sklejki. Te wyjątkowe akcesoria mają wiele pozytywnych cech, które przekładają się na ich popularność. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego zakładki ze sklejki są doskonałym wyborem, jakie są ich zastosowania, jak można je ozdobić oraz dlaczego są idealnym prezentem. Do dyspozycji są: zakładka prosta do książek, zakładka ze wzorem serca, zakładka dla dzieci z owalnymi brzegami i kilka innych modeli.

Funkcjonalność zakładek na pierwszym miejscu

Zakładki ze sklejki są nie tylko stylowym dodatkiem do Twojej książki, ale także niezwykle funkcjonalnym narzędziem. Ich trwałe i lekkie właściwości sprawiają, że są łatwe do przenoszenia i umieszczania w dowolnym miejscu w książce. Sklejka jest również elastyczna, dzięki czemu zakładki można swobodnie zakrzywiać, dostosowując je do grubości strony.

Zastosowania zakładek ze sklejki

Zakładki ze sklejki mają szerokie zastosowanie i nie są ograniczone tylko do książek. Można ich używać również jako zakładek do zeszytów, notesów, kalendarzy czy nawet jako ozdoby do planerów. Ich uniwersalność sprawia, że można je dostosować do różnych potrzeb i stylów. Jedną z największych zalet zakładek ze sklejki jest możliwość ich ozdabiania i personalizacji. Sklejka jest łatwa do malowania, zdobienia markerami, długopisami czy farbami. Można na niej rysować, nanosić wzory, a nawet przyklejać naklejki. Dzięki temu, zakładki mogą stać się unikalnymi i wyjątkowymi przedmiotami, które odzwierciedlają osobowość ich właściciela.

Idealne na prezent dla miłośnika książek

Zakładki ze sklejki są doskonałym pomysłem na prezent dla miłośnika książek. Ich estetyczny wygląd i możliwość personalizacji czynią je wyjątkowym upominkiem. Można wybrać zakładkę ozdobioną ulubionym cytatem z książki obdarowywanej osoby lub stworzyć własny wzór, który będzie wiązał się z ich zainteresowaniami. To praktyczny i piękny prezent, który przypomina o pasji czytania. Pudełko na książkę będzie dodatkowym, funkcjonalnym opakowaniem, które wraz z zakładką do książek będzie służyło na długie lata.

Zakładki do książek ze sklejki to funkcjonalne, ozdobne i idealne na prezent akcesoria. Ich wytrzymałe właściwości, zastosowanie w różnych rodzajach publikacji oraz możliwość personalizacji sprawiają, że są niezastąpione dla miłośników książek. Niezależnie od tego, czy używasz ich do oznaczania ulubionych stron, czy też podarowujesz je bliskiej osobie, zakładki ze sklejki dodadzą uroku i praktyczności Twoim czytelniczym doświadczeniom.