Zakładki do książki

Aktywne filtry

Zakładki do książek do dekoracji — Idealne na prezent

Zakładki ze sklejki drewnianej mogą być ozdobione przeróżnymi technikami. Wykorzystać można między innymi gazety, wycinanki z ulubionymi postaciami, fotografie. Jeśli zastanawiasz się, co wybrać na prezent dla bliskiej osoby, która jest molem książkowym, to z serca polecamy zakładki ze sklejki do spersonalizowanej dekoracji. Indywidualne motywy na zakładce do książek będą stanowić sympatyczny upominek. Ubierając zakładki w motywy kwiatowe, wpiszą się one idealnie jako prezent na dzień mamy, babci. W zasadzie wszystko zależy od upodobań osoby obdarowanej. 

Drewniane zakładki do książek 

Drewno to materiał, na którym bardzo łatwo się pracuje. Biorąc pod uwagę wiele technik ozdabiania oraz jego trwałość, możemy mówić o idealnej bazie. Metody ozdabiania zaczerpnięte z technik decoupage lub scrapbookingu mogą w zdecydowany sposób wpłynąć na efekt pięknie ozdobionej zakładki ze sklejki

Promując czytelnictwo w Polsce, zwłaszcza wśród najmłodszych, idealnym wydaje się praca z zakładkami drewnianymi na zajęciach plastycznych w szkole. Własnoręcznie ozdobiona zakładka do książki może mieć realny wpływ na częstotliwość sięgania dziecka po książkę.