Pudełka na zdjęcia

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Drewniane pudełka na zdjęcia, karty, kupony

Drewniane pudełka na zdjęcia to jeden z produktów najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Moda na ekologiczne opakowania trwa, dlatego drewniane pudełko na zdjęcia jest idealnym pomysłem, by w elegancki i dobry dla natury sposób zabezpieczyć swoje fotografie. Bardzo chętnie zaopatrują się w nie profesjonalni fotografowie, którzy wręczają tak zapakowane zdjęcia swoim klientom. Sosna, z której wykonujemy pudełka drewniane na zdjęcia, to dobry materiał na bazę pod wszelkie zdobnictwo. Z łatwością można nadać im niepowtarzalnego wyglądu, ozdabiając techniką decoupage lub wypalając na nich logo firmy, czy inny wybrany motyw.

Jak wykonane są pudełka z drewna na zdjęcia?

Dbamy o każdy detal, dlatego na naszych pudełkach występują specjalne żłobienia, ułatwiające wysuwanie pokrywy. Ważna jest dla nas również funkcjonalność oferowanych produktów. Niektóre z drewnianych pudełek na zdjęcia wyposażyliśmy w specjalne przegrody, przeznaczone na nośnik USB ze zdjęciami, których nie objął zaplanowany druk. Poniżej znajdziesz pudełka z drewna przeznaczone do standardowych rozmiarów zdjęć, tj. 10x15 cm, 13x18 cm, 15x21 cm, 9x13 cm Obejrzyj całą ofertę, a jeśli będziesz miał pytania lub sugestie dotyczące zaprezentowanych pudełek z drewna na zdjęcia – skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy.

Drewniany album na zdjęcia dla fotografów

Jesteś zawodowym fotografem? Wykonujesz zdjęcia ślubne i fotografujesz inne okoliczności? Zaskocz swoich gości przepięknymi i jednocześnie naturalnymi albumami na zdjęcia. Pudełko drewniane na fotografie możesz dodatkowo uzupełnić swoim logo. Będzie to nie tylko elegancka oparowa zdjęć ale i twoja nietuzinkowa wizytówka. W naszej ofercie znajdziesz pudełka na standardowe formaty zdjęć oraz na pendrive. 

Pudełka drewniane na zdjęcia — Sprzedaż hurtowa

W naszej ofercie pudełka drewniane na zdjęcia od producenta pudełek drewnianych Fenwit. Idealne jako ekologiczny album na zdjęcia, zarówno dla rodzinnych zdjęć z wakacji, uroczystości, jaki i zdęć z zaślubin. chrztu, komunii. Pudełko drewniane ze względu na surowy design pozwalają się łatwo malować, grawerować, ozdabiać. Interesują Cię większe ilości? Skontaktuj się z nami.