Skrzynki na wino, alkohol

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynka drewniana na wino 

Drewniana skrzynka na wino (skrzynka z drewna zasuwana bądź skrzynka drewniana na zatrzask) lub inny alkohol to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz ekologicznego opakowania na prezent. Produkujemy je z naturalnego drewna sosnowego, które samo w sobie prezentuje się stylowo, ale jest również doskonałe do zdobienia różnymi technikami. W ten sposób możesz stworzyć spersonalizowaną skrzynkę z drewna na wino i wręczyć jako elegancki prezent bliskiej osobie. 

Pudełko drewniane czy skrzynka z drewna na wino?

Ciekawostką jest, że "skrzynka na wino" to określenie z południowych stron Polski, zwłaszcza w gronie producentów wyrobów z drewna. Ogólnie przyjęte pojęcie to pudełko drewniane na wino. Ale czy to ważne? Istotniejsze jest, że pudełko pasuje idealnie do standardowych butelek na wino. Dodatkowo pudełko można wypełnić wełną drzewną i w taki sposób podarować alkohol na prezent.

Drewniana skrzynka na alkohol

Dla tych, którzy wolą mocniejsze trunki, stworzyliśmy większą drewnianą skrzynkę – na karafkę. Z powodzeniem ukryjesz tam dobrą Whisky. Takim zestawem nikt by nie pogardził, prawda? To zawsze dobre wyjście, gdy nie masz pomysłu na prezent. Naturalne i ekologiczne rozwiązania zawsze będą na topie. Estetycznie zapakowany alkohol to wizytówka każdego prezentu.

Dla piwoszy — skrzynka na piwo

Mamy również coś dla miłośników piwa. Klasyczne, drewniane nosidło na alkohol, które zostało wprost stworzone, by wraz z zawartością wręczyć je gospodarzowi podczas letniej imprezy w ogrodzie.

Jak sam widzisz – w naszej ofercie znajdziesz skrzynki na alkohol dla każdego. Ponadto po wyjęciu butelki z trunkiem skrzynkę można wykorzystać w dowolny sposób, tym samym dając jej drugie życie. W naszym sklepie online mamy duża ilość w magazynach pudełek drewnianych i pojemników z drewna, które mają wiele zastosowań. Zarówno w świecie decoupage, jak i świetnie sprawdzą się jako opakowania drewniane na prezent.