Skrzynki na wino, alkohol

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynki drewniane porady

Drewniane  skrzynki na wino ( Oferujemy Państwu elegancką skrzynkę na wino w dwóch wariantach skrzynka z drewna zasuwana bądź   skrzynka drewniana na zatrzask )  lub inny alkohol to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz ekologicznego opakowania na prezent. Produkujemy je z naturalnego drewna sosnowego, które samo w sobie prezentuje się stylowo, ale jest również doskonałe do zdobienia różnymi technikami. W ten sposób możesz stworzyć spersonalizowaną  skrzynkę z drewna na wino  i wręczyć jako elegancki prezent bliskiej osobie. Co więcej szklana butelka idealnie komponuje się z drewnem, ponieważ ciepły klimat drewna balansuje zimne szkło.

Pudełka drewniane czy skrzynki z drewna na wino?

Ciekawostką jest, że " skrzynka na wino " to określenie z południowych stron Polski, zwłaszcza w gronie producentów wyrobów z drewna. Ogólnie przyjęte pojęcie to pudełko drewniane na wino. Ale czy to ważne? Istotniejsze jest, że pudełko pasuje idealnie do standardowych butelek na wino. Dodatkowo pudełko można wypełnić wełną drzewną i w taki sposób podarować alkohol na prezent.

Drewniana skrzynka na alkohol

Mamy kilka pomysłów, którą ze skrzynek wybrać. Dla tych, którzy wolą mocniejsze trunki, stworzyliśmy większą drewnianą skrzynkę – na karafkę. Z powodzeniem ukryjesz tam dobrą Whisky. Takim zestawem nikt by nie pogardził, prawda? To zawsze dobre wyjście, gdy nie masz pomysłu na prezent. Naturalne i ekologiczne rozwiązania zawsze będą na topie. Estetycznie zapakowany alkohol to wizytówka każdego prezentu.

Dla piwoszy — skrzynka na piwo — Nosidło na piwo

Mamy również coś dla miłośników piwa. Klasyczne, drewniane nosidło  na alkohol , które zostało wprost stworzone, by wraz z zawartością wręczyć je gospodarzowi podczas letniej imprezy w ogrodzie. Jak sam widzisz – w naszej ofercie znajdziesz  skrzynki na alkohol  dla każdego. Ponadto po wyjęciu butelki z trunkiem skrzynkę można wykorzystać w dowolny sposób, tym samym dając jej drugie życie. W naszym sklepie online mamy duża ilość w magazynach pudełek drewnianych i pojemników z drewna ,  które mają wiele zastosowań. Zarówno w świecie decoupage, jak i świetnie sprawdzą się jako opakowania drewniane na prezent.

Skrzynki drewniane na wino — pomysł na prezent

Jeśli chcesz sprawić niebanalny prezent bliskiej osobie, polecamy skrzynki drewniane, na przykład dwu- lub trzykomorowych. Klienci bardzo często wyścielają pojemnik wełna drzewną. Do jednej z komór wkładają butelkę, a do kolejnych dodatkowe upominki w postaci czekoladek, słoiczków z miodem lub sokiem. Skrzynki na wino można wykorzystać również w całkiem inny sposób. Niekoniecznie do wręczania wysokoprocentowych trunków. Nasi klienci chętnie kupują skrzyneczki, aby włożyć do nich pojedynczą różę, fiolkę z ulubionym płynem do kąpieli. Warto uprzednio dokładnie zmierzyć gabaryty upominku, aby dopasować go rozmiarem do drewnianego pojemnika.

Jak wykorzystać inaczej skrzynki na wino?

Bardzo interesującym i jakże praktycznym pomysłem na wykorzystanie skrzynek jest wykonanie z nich budki lęgowej dla ptaków. Wystarczy wyciąć otwór w zasuwce ze sklejki, do wnętrza dać trochę słomy lub wełny drzewnej, powiesić na drzewie i gotowe. Idealne do tego będą skrzynki z zasuwką na jedną, dwie lub trzy butelki wina Zatem jeśli otrzymałeś butelkę wina w drewnianej skrzynce, skorzystaj z tej rady i pomóż ptakom podczas wiosennych prac.