Urodziny, ślub, komunia

Jest 111 produktów.

Pokazano 1-111 z 111 pozycji

Aktywne filtry

Wyroby drewniane na ślub, urodziny —Producent

Nasze wyroby drewniane spełniają oczekiwania każdej imprezy okolicznościowej. Pudełka drewniane na koperty są świetnym dodatkiem do ślubów, to fakt. W istocie inne uroczystości jak na przykład urodziny dziecka, mamy, taty, przyjaciółki bądź przyjaciela też mogą być uzupełnione pudełkami drewnianym na koperty. Wyobraź sobie pudełko drewniane ozdobione wycinankami ze sklejki, aniołkami, motylkami, serduszkami. Taki gadżet wyręczy pewnie niezręczności podczas przekazywania kopert. Poza tym może być też skuteczną informacją zwrotną dla gości, że solenizant preferuje prezenty w postaci gotówki. 

Ślub, urodziny, komunia, panieńskie, imieniny - Na każdą z tych okazji skrzyneczki drewniane, pudełka z drewna wpiszą się wyśmienicie. 

Pudełka drewniane na prezent urodzinowy

Innym przykładem jest wykorzystanie pudełka z drewna na prezent podczas chrzcin, narodzin dziecka, komunii, przyjęcia panieńskiego czy kawalerskiego. Do takiego pudełka z drewna zaproszeni goście wkładają kartki z życzeniami. Skrzynka drewniana natomiast sprawdzi się jako organizer na upominki, gotówkę, czekoladki, biżuterię. Takie pudełko, czy też drewnianą skrzyneczkę można ozdobić autografami zaproszonych, co stanowić będzie piękną pamiątkę.

Dobrym pomysłem będzie też wykorzystać pudełko na koperty jako pojemnik dobrych uczynków dziecka. Taki prezent mogą przygotować rodzice, opiekunowie lub rodzice chrzestni. W ten sposób maluch buduje sobie wewnętrzne przekonanie o własnej wartości. Wielu dziecięcych ekspertów rekomenduję tę metodę. Wzmacnia ona skutecznie własne osiągnięcia. 

Pudełko drewniane na kolekcjonowanie marzeń

Ciekawym rozwiązaniem jest drewniane pudełko na swoje cele i marzenia. To też ciekawy pomysł na upominek. Mówi się, że zapisany cel czy marzenie, to klucz do jego realizacji.

Jak widać zastosowań pudełek z drewna jest wiele. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.