pudełko z drewna na świecę
search
  • pudełko z drewna na świecę
  • pudełko drewniane na świecę do chrztu

Drewniane pudełko na świecę do Chrztu, Komunii

22,99 zł
Brutto

Pudełko drewniane na świecę do Chrztu od producenta

Jak zapakować elegancko świecę do Chrztu Świętego? Skorzystaj z naszej propozycji pudełka z drewna z zatrzaskiem. Pudełko mieści standardową wielkość świecy. Pudełko drewniane dodatkowo możesz ozdobić, tworząc w ten sposób spersonalizowane opakowanie na świecę. 

Wymiary: długość: 46,0 cm, szerokość: 7,5 cm, wysokość: 6,0 cm

Ilość

Drewniane pudełko na świecę do Chrztu, Komunii

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Chrzest Święty czy I Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu całej rodziny. Symbolicznym przedmiotem w tym wielkim dniu jest świeca.

Drewniane pudełko na świecę to idealny sposób na zapewnienie jej bezpieczeństwa podczas transportu i przechowywania. Dzięki temu mamy gwarancję, że świeca nie złamie się oraz nie straszne jej będą nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Pudełko wykonane jest z materiałów najwyższego gatunku, w 100% ekologicznych.

Dzięki prostej formie pudełko na świecę można dodatkowo spersonalizować, używając do tego metody decoupage czy innych sposobów dekorowania drewna.

Będzie to wspaniała pamiątka na lata, zarówno dla dziecka jak i dla rodziców! Ponadto kupujesz prosto od producenta pudełek drewnianych, zatem masz gwarancje konkurencyjnej ceny.

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: naturalny

Wymiary: długość: 46,0 cm, szerokość: 7,5 cm, wysokość: 6,0 cm

PD018

Zobacz także