Ostatnie posty

Ostatnie posty

 • Zorganizuj się!
  Zorganizuj się!

  Bywa, że zachowanie porządku na biurku jest nie lada wyzwaniem. Wśród fruwających kartek i rozrzuconych przyborów do pisania trudno cokolwiek znaleźć.  Rozwiązaniem tego problemu - przy jednoczesnym zachowaniu spójnego i estetycznego designu będą drewniane organizery. Eleganckie, trwałe i pasujące do każdego wnętrza.

  Czytaj więcej
 • Pomysł na oryginalny prezent
  Pomysł na oryginalny prezent

  Niebanalny pomysł na prezent Pomysł na prezent, który w zamyśle ma zadowolić, a nawet zaskoczyć obdarowanego, to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jest nim bliska osoba, czy też prezent ma mieć charakter bardziej symboliczny i kurtuazyjny. W pierwszej kolejności oczywiście należy zastanowić się jakie ta osoba ma potrzeby, co lubi, czego nie, a także zastanowić się, czy przypadkiem nie wspominała o tym, o czym marzy, czego jej potrzeba... 

  Czytaj więcej
 • Wiosenne trendy
  Wiosenne trendy

  Wiosenne trendy Wraz z nadejściem wiosny, przyroda budzi się do życia. Roślinność kwitnie, zieleni się. Tak i my, ludzie zmęczeni krótkimi, szarymi dniami oraz niską temperaturą cieszymy się z nadchodzących zmian. Zaczynamy lżej się ubierać, a także mamy chęć, aby w naszym otoczeniu pojawiły się nowe, kojarzące się z wiosenną porą dekoracje. Wyroby z drewna, wpisujące się w rustykalny styl oraz modne boho, świetnie pasują do letnich klimatów.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)