Ostatnie posty

Ostatnie posty

 • Jak elegancko zapakować butelkę wina, dobrać odpowiedni gatunek wina oraz kieliszki?
  Jak elegancko zapakować butelkę wina, dobrać odpowiedni gatunek wina oraz kieliszki?
  1 Komentarz
  (5.0)

  Jak dobrać wino, kieliszki oraz jak je zapakować? Poniżej sprawdzone i konkretne metody Pomysł na prezent w postaci butelki wina będzie praktycznie zawsze trafny, chyba że osoba jest zdeklarowanym abstynentem. Wówczas prezent może okazać się swoistym faux-pas. Istotą jest znać na tyle osobę obdarowywaną, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. O tym, jak to zrobić, pisaliśmy tu: Dobierz odpowiednio prezent. W tym artykule dowiesz się, jak dobrać odpowiednio wino wraz z odpowiednimi kieliszkami...

  Czytaj więcej
 • Pomysł na prezent — Dlaczego warto wybrać masażer drewniany?
  Pomysł na prezent — Dlaczego warto wybrać masażer drewniany?

  Czy drewnianym masażerem możesz odmłodnić swoje ciało i twarz oraz zredukować cellulit? Czy dzięki masażowi zredukujesz stres i ulepszysz relacje? Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule. Zapraszamy.

  Czytaj więcej
 • Pomysł na kartkę z życzeniami lub podziękowaniami
  Pomysł na kartkę z życzeniami lub podziękowaniami

  Co by było, gdybyś zamiast zwykłej papierowej kartki wykorzystała pudełko drewniane? Rewelacyjny pomysł na zaproszenia, życzenia lub podziękowania. Już nie musisz kupować extra gadżetów pamiątkowych dla gości.

  Czytaj więcej
 • Problem z zakupem prezentu? Według naszej metody nie istnieje. Sprawdź.
  Problem z zakupem prezentu? Według naszej metody nie istnieje. Sprawdź.
  1 Komentarz
  (5.0)

  Głównym oczywiście pytaniem jest epickie: Co kupić? Drugim: Jak zapakować prezent? Ciekawym sposobem jest tak zwana METODA NA ODWRÓT. W tym poście ją elegancko zaprezentujemy. To do dzieła. 

  Czytaj więcej
 • Pomysł na spotkania rodzinne bez telefonów
  Pomysł na spotkania rodzinne bez telefonów

  Czy możliwe jest bycie wolnym od telefonów podczas spotkań rodzinnych? Czy jesteśmy skazani, aby przy stole komunikować się za pomocą czatu? Zamiast budować relacje międzyludzkie, pompować relacje w mediach społecznościowych? Czym jest fonoholizm? Dużo pytań, śpieszymy z odpowiedziami.

  Czytaj więcej
 • Co kupić na urodziny? Sekretny klucz i 9 unikatowych pomysłów
  Co kupić na urodziny? Sekretny klucz i 9 unikatowych pomysłów

  Co kupić mamie, babci, przyjaciółce lub koleżance, tacie, bratu na urodziny, imieniny lub też bez okazji? Odwieczny dylemat. W tym artykule dowiesz jak epickie pytanie: "Co kupić na urodziny?", nie będzie już więcej problemem. Ta prosta strategia ułatwi nie tylko zakup prezentu na urodziny, ale też na inne okazje.

  Czytaj więcej
 • Ile daje się do koperty na wesele 2022?
  Ile daje się do koperty na wesele 2022?
  1 Komentarz
  (5.0)

  Często stajemy przed wyzwaniem, ile dać do koperty. 250 zł, 500 zł, a może 1000 zł i więcej. Zaczynamy podpytywać u znajomych i rodziny. Nad naszymi głowami ciągle wisi znak zapytania. Odwieczne wyzwanie.  Tu dowiesz się: - Ile kosztuje średnio wesele w 2022 na 100 osób. - Ile dać do koperty parze młodej? - W jaki sposób wręczyć kopertę parze młodej?

  Czytaj więcej
 • Elegancka oprawa ważnych wydarzeń
  Elegancka oprawa ważnych wydarzeń

  Uroczystości, takie jak ślub, wymagają wyjątkowych przygotowań zarówno ze strony Pary Młodej - jako organizatorów imprezy, jak i samych gości, którzy razem z młodymi to wydarzenie świętują. Tutaj liczą się symbole i detale, które razem tworzą wyjątkowy nastrój i oprawę całego wydarzenia. Często jednak to one właśnie nastręczają powodów do dylematów i nerwów. Co na prezent? Gdzie będziemy przechowywać telegramy? Jak ładnie opakować prezent? Czym go udekorować, by wyglądał wyjątkowo i...

  Czytaj więcej
 • Zorganizuj się! Czyli jak zdabać o porządek na biurku
  Zorganizuj się! Czyli jak zdabać o porządek na biurku

  Bywa, że zachowanie porządku na biurku jest nie lada wyzwaniem. Wśród fruwających kartek i rozrzuconych przyborów do pisania trudno cokolwiek znaleźć.  Rozwiązaniem tego problemu - przy jednoczesnym zachowaniu spójnego i estetycznego designu będą drewniane organizery. Eleganckie, trwałe i pasujące do każdego wnętrza.

  Czytaj więcej
 • Pomysły na oryginalne prezenty z drewnianymi pudełkami
  Pomysły na oryginalne prezenty z drewnianymi pudełkami

  Niebanalny pomysł na prezent - Czyli jak wykorzystać drewniane pudełka Pomysł na prezent, który w zamyśle ma zadowolić, a nawet zaskoczyć obdarowanego, to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jest nim bliska osoba, czy też prezent ma mieć charakter bardziej symboliczny i kurtuazyjny. W pierwszej kolejności oczywiście należy zastanowić się jakie ta osoba ma potrzeby, co lubi, czego nie, a także zastanowić się, czy przypadkiem nie wspominała o tym, o czym marzy, czego jej potrzeba... 

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 11 (2 Pages)