Ostatnie posty

Ostatnie posty

 • Co kupić na urodziny? Sekretny klucz i 9 unikatowych pomysłów
  Co kupić na urodziny? Sekretny klucz i 9 unikatowych pomysłów

  Co kupić mamie, babci, przyjaciółce lub koleżance, tacie, bratu na urodziny, imieniny lub też bez okazji? Odwieczny dylemat. W tym artykule dowiesz jak epickie pytanie: "Co kupić na urodziny?", nie będzie już więcej problemem. Ta prosta strategia ułatwi nie tylko zakup prezentu na urodziny, ale też na inne okazje.

  Czytaj więcej
 • Ile daje się do koperty na wesele 2022?
  Ile daje się do koperty na wesele 2022?

  Często stajemy przed wyzwaniem, ile dać do koperty. 250 zł, 500 zł, a może 1000 zł i więcej. Zaczynamy podpytywać u znajomych i rodziny. Nad naszymi głowami ciągle wisi znak zapytania. Odwieczne wyzwanie.  Tu dowiesz się: - Ile kosztuje średnio wesele w 2022 na 100 osób. - Ile dać do koperty parze młodej? - W jaki sposób wręczyć kopertę parze młodej?

  Czytaj więcej
 • Elegancka oprawa ważnych wydarzeń
  Elegancka oprawa ważnych wydarzeń

  Uroczystości, takie jak ślub, wymagają wyjątkowych przygotowań zarówno ze strony Pary Młodej - jako organizatorów imprezy, jak i samych gości, którzy razem z młodymi to wydarzenie świętują. Tutaj liczą się symbole i detale, które razem tworzą wyjątkowy nastrój i oprawę całego wydarzenia. Często jednak to one właśnie nastręczają powodów do dylematów i nerwów. Co na prezent? Gdzie będziemy przechowywać telegramy? Jak ładnie opakować prezent? Czym go udekorować, by wyglądał wyjątkowo i...

  Czytaj więcej
 • Zorganizuj się! Czyli jak zdabać o porządek na biurku
  Zorganizuj się! Czyli jak zdabać o porządek na biurku

  Bywa, że zachowanie porządku na biurku jest nie lada wyzwaniem. Wśród fruwających kartek i rozrzuconych przyborów do pisania trudno cokolwiek znaleźć.  Rozwiązaniem tego problemu - przy jednoczesnym zachowaniu spójnego i estetycznego designu będą drewniane organizery. Eleganckie, trwałe i pasujące do każdego wnętrza.

  Czytaj więcej
 • Pomysły na oryginalne prezenty z drewnianymi pudełkami
  Pomysły na oryginalne prezenty z drewnianymi pudełkami

  Niebanalny pomysł na prezent - Czyli jak wykorzystać drewniane pudełka Pomysł na prezent, który w zamyśle ma zadowolić, a nawet zaskoczyć obdarowanego, to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jest nim bliska osoba, czy też prezent ma mieć charakter bardziej symboliczny i kurtuazyjny. W pierwszej kolejności oczywiście należy zastanowić się jakie ta osoba ma potrzeby, co lubi, czego nie, a także zastanowić się, czy przypadkiem nie wspominała o tym, o czym marzy, czego jej potrzeba... 

  Czytaj więcej
 • Wiosenne trendy
  Wiosenne trendy

  Wiosenne trendy Wraz z nadejściem wiosny, przyroda budzi się do życia. Roślinność kwitnie, zieleni się. Tak i my, ludzie zmęczeni krótkimi, szarymi dniami oraz niską temperaturą cieszymy się z nadchodzących zmian. Zaczynamy lżej się ubierać, a także mamy chęć, aby w naszym otoczeniu pojawiły się nowe, kojarzące się z wiosenną porą dekoracje. Wyroby z drewna, wpisujące się w rustykalny styl oraz modne boho, świetnie pasują do letnich klimatów.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)