Opakowania z drewna

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Opakowania drewniane na prezent 

Opakowań na prezenty na rynku jest mnóstwo. Od kartonów po torby prezentowe. My proponujemy opakować prezent w drewniane pudełko lub skrzynkę z drewna. Jaki to ma zalety? Otóż oprócz samego wkładu opakowanie staje się prezentem samym w sobie. Pudełka i skrzynki dodatkowo można spersonalizować. Jak? Dodaj kartkę z życzeniami do pudełka, pomaluj pudełko lub skrzynkę. Możesz też wybrać techniki decoupage lub scrapbookingu. Taki prezent nabierze jeszcze większej, nieocenionej wartości. 

Pudełka drewniane na prezent - Jakie wybrać?

Pierwszym, które się od razu nasuwa, jest pudełko z drewna na życzenia. Na górnym wieczku wystarczy dokleić kartkę, rysunek dziecka lub inny kreatywny pomysł. Ciekawie sprawdzi się też nosidło drewniane jako czteropak. Ogromną zaletą jest to, że takie nosidło drewniane nadaje się również jako opakowanie drewniane na kwiaty i pozostałe drobiazgi. W taki sposób można iść na imprezę, grilla do sąsiadów. Piękny podarunek w pięknym drewnianym opakowaniu. Co więcej, nosidła na piwo nadają się doskonale jako skrzynki na kwiaty. Przegródki łatwo wyciągnąć i stworzyć niezwykły kwietnik do ogrodu.

Ciekawym pomysłem będzie też stworzenie drewnianego opakowania na prezent wypchanego ulubionymi pomadkami, cukierkami. Do każdej z przegród można włożyć ulubiony smakołyk, a samo nosidło ozdobić technikami decoupage. W tym przypadku drewniane herbaciarki będą świetnym pomysłem, aby zapakować kilka drobiazgów. 

Chcesz podarować gotówkę? Polecamy piękne drewniane pudełko na pieniądze, które możesz opisać, wkleić kartkę z życzeniami. A może czekoladki Merci zapakowane w stylowe pudełko z drewna na czekoladki? Wieko wewnętrzne możesz dodatkowo ozdobić według gustu.

Jak kreatywnie zapakować prezent?

Na naszym blogu znajdziesz na to odpowiedź. W artykule oprócz samego pomysłu na opakowanie z drewna podpowiadamy jak odpowiednio dobrać prezent. Wydaje się to być często sprawą oczywistą, ale do końca tak nie jest. Jeśli chcesz kupić coś trafionego i dodatkowo pięknie zapakowanego, zapraszamy do zapoznania się z naszą metodą: Co kupić na prezent?

Więcej skrzynek drewnianych?