Ostatnie posty

Problem z zakupem prezentu? Według naszej metody nie istnieje. Sprawdź.

1 Komentarz
(5)

Co kupić na prezent?

Zbliżają się urodziny mamy, taty, siostry, brata, babci, dziadka. Potem jeszcze dzień dziecka, dzień mamy, święta Bożego Narodzenia, Mikołaj i całe mnóstwo innych okoliczności, gdzie prezent jest wskazany. 

Często zakup prezentu zostawiamy na ostatnią chwilę. Może coś wpadnie do głowy albo prezent wpadnie na nas, tzw. byle co, ważne by było.  Mamy sposób jak poradzić sobie w bardzo krótkim czasie z tym dylematem. Dodatkowo prezent będzie od serca, spersonalizowany i wyjątkowy. Czyżby mistrz ds. prezentów?

Artykuł przeczytasz w ciągu 1 min.

co kupić na prezent

Jaki prezent wybrać dla konkretnej osoby?

Na to pytanie odpowiedzieliśmy szczegółowo w naszym poście SEKRETNY KLUCZ I 9 UNIKATOWYCH POMYSŁÓW. Z postu dowiesz się, czy osoba jest introwertykiem, czy ekstrawertykiem. To ma niesamowite znacznie przy doborze upominku. Jeśli jeszcze nie przeczytałeś, to zapraszamy. Obiecaliśmy również, że w kolejnych artykułach podzielimy się z wami naszymi 9 ciekawymi pomysłami na prezent (dziś 3 koncepcje w oparciu o jedno pudełko drewniane). Uwzględniamy oczywiście nasze pudełka i skrzynki drewniane, ponieważ je kochamy. Zatem do dzieła.

Odwrócona Metoda 

Ta metoda polega na 3 krokach. Stosując ją regularnie, będziesz mistrzem pakowania, dobierania i kupowania prezentu. Nie bez przyczyny kolejność jest odwrócona. 

KROK 1

Zaczynamy od opakowania. Dziwne podejście, ale spokojnie, doczytaj tekst. Tu szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pudełek i pojemników z drewna, klasycznych i najczęściej kupowanych właśnie w celu zapakowania prezentu. Czyli opakowanie już jest. Jeszcze nie fajerant. Lecimy dalej.

KROK 2

Sprawdź, komu wręczasz podarunek. Jest to ekstrawertyk, introwertyk, a może ambiwertyk? Po jakimś czasie będziesz szybko rozpoznawał, jakim typem osobowości jest dana persona. Zachęcamy zatem do lektury  "Typ osobowości vs. Wybór prezentu — Sekret celnego upominku". Czyli typ osobowości znasz, lecimy dalej.

KROK 3

Mając opakowanie i typ osobowości, pomysł na prezent nasunie się sam. Dlaczego tak jest? Słów kilka o tym, co mamy pod czaszką. Otóż nasz mózg w ciągu jednej sekundy przetwarza 100 mld bitów informacji. Dziennie to ok. 34 GB. Większość z tych danych jest poza twoją świadomością. Mózg widzi wszystko i zapisuje. Wracając do tematu, jeśli kupiłeś opakowanie i zarejestrowałeś typ osobowości, wyboru odpowiedniego prezentu dokona mózg. Bierze on pod uwagę wszystkie dane zebrane i precyzyjne jak laser podeśle ci pomysł w krótkim czasie. 

Poniżej metoda na przykładzie pudełka na herbatę:

jak dobrać prezent

3 pomysły na prezent  

Oto nasze pomysły na prezenty z użyciem pudełka drewnianego na herbatę. Możesz wybrać pudełko z konkretną ilością przegródek. Tu cała kolekcja herbaciarek. Zaletą jest to, że we wewnętrznym wieczku można wydrukować życzenia i przykleić. Oto mamy upominek ładnie zapakowany, spersonalizowany i dobrze dobrany. W kolejnych postach podzielimy się 6 innymi rozwiązaniami. 

Życzymy udanych i kreatywnych koncepcji!

pudełko drewniane na prezenty

Zostaw komentarz

Komentarze

 • Super pomysł
  Przez:Iwona O 2022-07-12
  Ocena
  5.0

  Super pomysł z tym pudełkiem ;)

  Wspomniany przez: Magdalena Juszkiewicz O 2022-07-12 dziękujemy za opinię :D