Ostatnie posty

Zorganizuj się! Czyli jak zdabać o porządek na biurku

Drewniane pudełka na biurowe akcesoria

Czy na Twoim biurku panuje bałagan? Czy nie możesz odnaleźć długopisów, flamastrów? Jak zorganizować swoje miejsce pracy? Z pomocą biegną wszelakie pudełeczka drewniane, w różnych kształtach i rozmiarach, prosto od producenta wyrobów drewnianych.

Drewniane pudełko to doskonałe miejsce do przechowywania różnego rodzaju bibelotów - biżuterii, pamiątek, zdjęć czy artykułów biurowych. W zależności od rozmiaru, może pomieścić także kartki A4, tak jak "Drewniane pudełko na dokumenty A4". W połączeniu z drewnianym kubkiem na długopisy, kredki i ołówki można stworzyć elegancki, biurowy zestaw. 

Do przenoszenia i przechowywania dokumentów świetnie nadadzą się wykonane z drewna sosnowego skrzynki w różnych rozmiarach.

Oczywiście, z uwagi na dużą uniwersalność pudełka z drewna mogą mieć wiele zastosowań i to, do czego zostaną użyte, zależy od indywidualnych potrzeb. 

W naszym sklepie można również nabyć organizery - pojedynczo oraz w wielorozmiarowych zestawach, tak jak cieszące się popularnością "Drewniane pudełko 4 w 1 prostokątne".

Wielofunkcyjne pudełka są solidnie wykonane ze 100 % ekologicznych materiałów.

pudełka z drewna

Pomysł na spersonalizowany prezent

Drewniane pudełko na zdjęcia z przegródką na pendrive może być świetną, wakacyjną pamiątką oraz miłym podarunkiem. Tym bardziej, jeśli dorzucimy do niej kilka (wspólnych) zdjęć.

Drewniane produkty są uniwersalnym pomysłem na prezent zarówno dla bliskiej osoby, a także - zwłaszcza w przypadku biurowych gadżetów - dla pracownika czy szefa. Mogą stanowić prezent sam w sobie, bądź po prostu eleganckie opakowanie. Drewniany piórnik na eleganckie pióro czy też skrzynka na wino, sprawią, że całość będzie prezentować się niezwykle elegancko. Jeśli chodzi o opakowania na alkohol, ostatnim hitem jest tuba wykonana z połączenia sklejki i drewna.

W celu spersonalizowania prezentu - na życzenie możemy wykonać grawerunek. Ponadto, gładka, drewniana powierzchnia umożliwia malowanie oraz wyklejanie techniką decoupage. Dzięki temu Twój podarek może być wyjątkowy i oryginalny.

Opublikowany w: Aktualności

Zostaw komentarz