Ostatnie posty

Zorganizuj się!

Drewniane pudełka na biurowe akcesoria

Drewniane pudełko to doskonałe miejsce do przechowywania różnego rodzaju bibelotów - biżuterii, pamiątek, zdjęć, czy artykułów biurowych. W zależności od rozmiaru, może pomieścić także kartki A4. W połączeniu z drewnianym kubkiem na długopisy, kredki i ołówki można stworzyć elegancki, biurowy zestaw.

Do przenoszenia i przechowywania dokumentów świetnie nadadzą się wykonane z drewna sosnowego skrzynki w różnych rozmiarach.

Oczywiście, z uwagi na dużą uniwersalność pudełka z drewna mogą mieć wiele zastosowań i to, do czego zostaną użyte, zależy od indywidualnych potrzeb. 

W naszym sklepie można nabyć pojedyncze organizery, a także w zestawach, w których występują w różnych rozmiarach.

Wielofunkcyjne pudełka są solidnie wykonane ze 100 % ekologicznych materiałów.

Naturalnie, w Twoim domu! (Zdjęcie w tle dla Facebooka) (3).png

Pomysł na spersonalizowany prezent

Drewniane pudełko na zdjęcia z przegródką na prendrive może być świetną, wakacyjną pamiątką. Tym bardziej, jeśli dorzucimy do niej kilka wspólnych zdjęć.

Drewniane produkty są uniwersalnym pomysłem na prezent zarówno dla bliskiej osoby, a także - zwłaszcza w przypadku biurowych gadżetów - dla pracownika czy szefa. Mogą stanowić prezent sam w sobie, bądź po prostu eleganckie opakowanie. Drewniany piórnik na eleganckie pióro czy też skrzynka na dobre wino, sprawią, że całość będzie prezentować się niezwykle elegancko.

W celu spersonalizowania prezentu - na życzenie możemy wykonać grawerunek. Ponadto, gładka, drewniana powierzchnia umożliwia malowanie oraz wyklejanie techniką decoupage. Dzięki temu Twój podarek może być wyjątkowy i oryginalny.

Opublikowany w: Aktualności

Zostaw komentarz