Ostatnie posty

Wiosenne trendy

Drewniane dekoracje - wiosna i lato cały rok w Twoim domu wycinanki ze sklejki

Radosne, miłe dla oka kształty, wykonane z dużą precyzją będą cieszyć oko zarówno w domu, jak i ogrodzie czy na balkonie. Dekoracje ze sklejki, wyciętej w kształcie kwiatów, doniczek, motyli, zwierząt czy gustownych ornamentów są oryginalną ozdobą, a także świetnym pomysłem na prezent. Gładka powierzchnia świetnie nadaje się do malowania farbami, a nawet kredkami. Ozdoby ze sklejki sprawdzą się także do dekorowania techniką decoupage. Co istotne, nie są pokryte szkodliwymi substancjami, co sprawia, że są bezpieczne dla dzieci. Drewniane zwierzątka mają otwory do zawieszenia na ścianie, natomiast drewniane kwiaty można umieścić w donicach czy bezpośrednio w ziemi.  Domową, wiosenną kompozycję uzupełnią wykonane ze sklejki podkładki pod kubek czy filiżankę

Nieprzemijający styl boho 

korale do makramy

Polacy pokochali makramę!

Plecione w misterny sposób sznurki stanowią piękną i oryginalną ozdobę ścienną, funkcjonalny gadżet czy element damskiej garderoby. Wieszane na ścianie, w formie kwietników czy letniej sukienki podkreślą zwiewny styl boho. Tego typu prace świetnie uzupełnią drewniane korale, które podkreślą konkretne elementy ozdoby i pomocą w umocowaniu sznurkowych splotów. W sklepie Fenwit.pl korale występują zarówno w naturalnej formie, jak i pomalowane na różne kolory.

Ekologiczne dekoracje

Drewniane ozdoby i detale mają niepodważalny atut, jakim podejście do ekologii. Eko trendy są szalenie modne, gdyż wyroby drewniane pięknie się prezentują i są bezpieczne dla środowiska. Ponadto, są trwałe i mogą cieszyć oko oraz służyć przez długie lata. Bądź eko i wybieraj produkty z drewna!

Opublikowany w: Aktualności

Zostaw komentarz