Kufry, skrzynki, pojemniki

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Kufry, skrzynki z drewna, pojemniki drewniane

W tej kategorii zamieściliśmy te produkty, które najczęściej wykorzystane są przez klientki, do celów zgoła innych niż ich nazwa. Otóż herbaciarki mogą być organizerami dla krawcowych na nitki, szpulki, igły itd. Mogą też pełnić funkcję organizerów na biurko, do ziół, przypraw.

Pudełka drewniane ma chusteczki - ich innym przeznaczeniem może być ulokowanie cukierków, słodyczy, bonów, karteczek, czyli swoiste pojemniki drewniane na różne cudowności. Kufry, inaczej skrzynie z drewna z wiekiem, to idealne rozwiązanie na przechowywanie przypraw, warzyw, drobiazgów z wycieczek, kartek pocztowych, zabawek dziecięcych. 

Skrzynki z drewna na różne okoliczności 

Są tak cudne w swej prostocie, że nie trzeba nic więcej dodawać lub malować. Spójrz na ten zestaw skrzynek drewnianych na kwiaty. Można włożyć do drewnianej skrzyneczki doniczkę z ulubionymi kwiatami i postawić na stole ogrodowym, w domu, albo wręczyć jako upominek. Zatem jedną z ich funkcji jest pojemnik drewniany na kwiaty do ogrodu, na taras, do domu. Drewniane skrzynki znajdą swoje zastosowanie również jako pojemniki na warzywa i owoce.  Stanowią też fenomenalną inspirację jak baza na upominek. Teraz w prezencie możesz wręczyć sezonowe owoce w skrzyneczce z drewna

Pudełka drewniane do przechowywania

Drewno wygląda pięknie w każdym wydaniu. Jest to naturalny materiał, gwarantujący wytrzymałość i EKO styl. W połączeniu z jego wszechstronnością, otwiera dla nas cały wachlarz możliwości. Piękno i urok drewnianych pudełek są ponadczasowe i wymiarowe. Pojemniki drewniane do przechowywania zabawek lub książek. Duże pudełko drewniane jest jednym z przykładów zastosowania tego naturalnego surowca w pokoju dziecka. W domu przechowuje się wiele rzeczy, większych, mniejszych i drobiazgów zupełnie malutkich. Do każdego z nich mamy odpowiednie pudełko. jeśli takiego nie znalazłeś, skontaktuj się z nami.