Skrzynka drewniana na wino
search
  • Skrzynka na wino zasuwana
  • Skrzynka na wino
  • Skrzynka z drewna na wino zasuwana
  • Skrzynka drewniana na wino
  • Drewniana skrzynka na wino zasuwana

Skrzynka drewniana na wino, zasuwana

17,99 zł
Brutto

Skrzynka drewniana na wino, zasuwana

Jak elegancko zapakować butelkę wina? Rozwiązaniem jest skrzynka drewniana na wino z zasuwką od producenta produktów drewnianych firmy Fenwit. Skrzynkę na wino możesz dodatkowo ozdobić technikami decoupage, możesz ją pomalować lub/i podpisać. Istnieje możliwość grawerowania zasuwki, np. logo lub życzeniami. Opcja ta jest dostępna przy zamówieniach hurtowych (min. 100 sztuk)

Mamy bardzo duże ilości skrzynek drewnianych na wino w magazynach. Zatem jeśli jesteś nabywcą hurtowym, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny.

Ilość

Skrzynka drewniana na wino, zasuwana 5 1 5 8

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 8

Skrzynka drewniana na wino

Wino czy innego rodzaju alkohol to często świetny prezent na ślub, rocznicę czy urodziny. Jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent i zapakować butelkę ulubionego trunku w elegancki i oryginalny sposób to mamy coś stworzonego dla Ciebie!

Przedstawiamy naszą elegancką skrzynkę na jedną butelkę wina. Skrzynka posiada zasuwkę ze sklejki, zatem jest łatwa do ewentualnej dalszej dekoracji. Tu sprawdzi się zarówno grawer, np. z życzeniami, jaki i naklejone wycinanki ze sklejki. Innym sposobem personalizacji jest popularna ostatnimi czasy metoda decoupage.  Ze względu na to, że skrzynka wykonana jest z jasnego drewna sosnowego, może być wręczona bez dodatkowych zdobień. wystarczy dołożyć wełnę drzewną i opakowanie na wino jest gotowe.

Skrzynka na wino lub inny prezent

Skrzynka, której głównym przeznaczeniem jest butelka wina, może być też opakowaniem na inny prezent. Najlepiej przypominający kształtem butelkę. Dlatego różnego rodzaju flakoniki, sole do kąpieli w fikuśnych flakonikach, będą również prezentować się w skrzynce w bardzo elegancki sposób, co w efekcie da wyjątkowy prezent.

Drewniana skrzynka na alkohol od producenta

Jest solidnie i dokładnie wykonane. Nasza firma dba o środowisko, dlatego produkt jest w  100% ekologiczny . Codziennie produkujemy duże ilości skrzynek na wino z zasuwką, mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, wykorzystujemy drewno do tego specjalnie przeznaczone. Angażujemy się również w akcje sadzenia nowych drzew, aby zachować równowagę w środowisku.

Obdaruj bliską Ci osobę ulubionym trunkiem zapakowanym w niebanalny i kreatywny sposób!  Jeśli szukasz innego opakowania z drewna na alkohol, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii:  Skrzynki na wino i inny alkohol

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: naturalny

Wymiary: długość: 36,0 cm, szerokość: 11,0 cm, wysokość: 10,5 cm

PD059

Zobacz także