Tace

Aktywne filtry

Tace drewniane

Tace drewniane są pomocnym dodatkiem do serwowania owoców, ciasteczek, śniadania. Wykonane są z naturalnego drewna, niebejcowane ani malowane. Nadają się idealnie do domu, pubu, restauracji, karczmy lub do ozdabiania. W naszym sklepie oferujemy tace drewniane proste oraz tace z drewna z efektywnymi uchwytami. Eleganckie i stabilnie wykonane z drewna tace będą piękną ozdobą każdego wnętrza. Można postawić na nich różne przedmioty, położyć owoce, takie jak banany, jabłka, gruszki czy winogrona. Pięknie prezentują się na tacach również świece i lampiony. W naszej ofercie dostępne małe i duże tace z drewna sprawdzą się podczas większych przyjęć i uroczystości, ale także podczas spotkania z przyjaciółką na popołudniową kawę i ciasto.

Tace do Decoupage

Oprócz standardowego użycia tac, często pełnią one rolę bazy do Decopuage. Ze względu na bardzo rzetelnie wyszlifowaną powierzchnię, technika ozdabiania jest zdecydowanie przyjemniejsza. Tace drewniane w różnych kolorach jak i z wieloma dostępnymi na rynku motywami na serwetkach. Zdobione tace wykonane z drewna będą piękną ozdobą każdego wnętrza. Oprócz technik Decoupage polecamy również znaną metodę wyścielenia tacy mchem Chrobotkiem i zawieszenie na ścianie. Mech Chrobotek ma właściwości filtrujące powietrze. Zatem poza efektywną dekoracją, mamy swój domowy oczyszczacz powietrza. 

Jak zabezpieczyć tace drewniane?

Przed pierwszym użyciem natrzyj tacę oliwą z oliwek lub olejem rzepakowym. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia. Taki sposób impregnacji drewna ma kilka zalet. Po pierwsze drewna nabierze ciemniejszego koloru. Słoje nadal będą widoczne. Po drugie drewno nie będzie wchłaniać nieprzyjemnych zapachów oraz zabrudzeń. Aczkolwiek gdy takie się pojawią, wówczas  usuniesz  je z drewnianych powierzchni roztworem z sody oczyszczonej.