Pudełka na chusteczki, chusteczniki

Aktywne filtry

Drewniane pudełka na chusteczki - chusteczniki 

Drewniane pudełko na chusteczki to praktyczny przedmiot, który swoim wyglądem dodaje wnętrzom niepowtarzalnego klimatu. Ten produkt wybierają osoby, których hobby jest ozdabianie przedmiotów. Jest on równie polecany osobom, które lubią minimalizm, naturalność i ekologiczny wystrój domu.

Jak ozdobić drewniane pudełko na chusteczki?

Za pomocą techniki decoupage z prostego, drewnianego pudełka można wyczarować jedyny w swoim rodzaju pojemnik na chusteczki. Przeglądając strony dekupażystek możesz wprawić się w osłupienie, jakie cuda dziewczyny potrafią stworzyć. Sama technika decoupage jest niezwykle pracochłonna i wymagająca. Z drugiej strony uspokajająca i zachęcająca do rozwijania wyobraźni i kreatywności.

Co zrobić z drewnianym chustecznikiem? 

Drewniane chusteczniki dostępne w naszej ofercie dopasują się do każdego wystroju. Dzięki dwóm rozmiarom do wyboru możemy je wkomponować w pozostałe elementy dekoracji tak, jak sobie wymarzymy. Surowe drewno sosnowe, z którego zostały wykonane, sprawia, że w zestawieniu z innymi drewnianymi elementami, tworzą ciepłą, estetyczną przestrzeń. Ponadto chustecznik, najlepiej przez nas osobiście ozdobiony, wręczyć jako upominek. Ogólnie przyjmuje się, że spersonalizowane prezent niosą ze sobą nieoceniona wartość.

Gdzie kupić pudełko z drewna na chusteczki?

W naszej ofercie do wyboru są: Chustecznik drewniany kwadratowy oraz chustecznik drewniany prostokątny zasuwany Wiele osób kupuje drewniany pojemnik na chusteczki jako prezent dla bliskiej osoby – zwłaszcza dla tych wrażliwych lub odznaczających się duszą artysty. Jego zakup to tani, praktyczny pomysł na stworzenie indywidualnej dekoracji, która będzie przyciągać wzrok gości i dzięki której chusteczki zawsze będziesz mieć ręką. Oprócz pudełek drewnianych na chusteczki mamy w naszym sklepie ogromną gamę przeróżnych pudełeczek. Zobacz je wszystkie: Pudełka z drewna i pojemniki drewniane

Pudełka drewniane na chusteczki do decoupage

W naszej ofercie znajdziecie pudełka na chusteczki w stanie surowym, naturalnym. To oznacza, że takie pudełka pozwalają się w prosty sposób ozdabiać. Zarówno mamy na myśli malowanie, bejcowanie, grawerowanie, jak i ulubione przez dekupażystki techniki decoupage i scrappbookingu. W ten sposób możesz podarować bliskiej osobie totalnie spersonalizowany prezent, wybierając jej ulubione motywy. 

Sprzedaż hurtowa pudełek drewnianych na chusteczki

Zainteresowana/zainteresowany jesteś większą ilością chusteczników? Nie ma problemu :) Skontaktuj się z nami, my poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie odnośnie wyceny. Skontaktuj się z nami mailowo lub zadzwoń 0048 603 567 588