Skrzynki, szkatułki, pudełka malowane

Aktywne filtry

Eleganckie pudełka z drewna, białe na ślub, komunię, chrzest

Pudełka drewniane na koperty w kolorze białym - To bardzo ekonomiczne i racjonalne rozwiązanie dla nowożeńców. Już teraz nie musisz zastanawiać się, jak przyjąć koperty weselne od 150 gości. Dodatkowy kluczyk w pudełku zagwarantuje bezpieczeństwo i doda uroku. Dodatkowym atutem jest fakt, że drewniane pudełko można wykorzystać jeszcze przez wiele lat. 

Dodatkowym elementem do białego pudełka z drewna na koperty będą biała szkatułka na obrączki oraz pudełko drewniane, białe na zaproszenia podziękowania i życzenia. Cały komplet pudełek zdecydowanie ułatwi i upiększy każdą uroczystość. Zatem nie trzeba ograniczać się jedynie do wesel/ślubów, ponieważ takie eleganckie pudełeczka wpiszą się również przy takich uroczystościach jak komunia czy chrzest. 

Białe czy naturalne pudełka z drewna?  

To już zależy od potrzeb. Jeśli twoje wesele jest w stylu boho, EKO lub ma naturalny, blisko natury wystrój polecamy surowe pudełka drewniane, tak aby zachować naturalność. Pudełka można dodatkowo ozdobić wycinankami ze sklejki lub użyć technik decoupage. Natomiast jeśli marzysz o ślubie i weselu w tradycyjnej odsłonie, gdzie biel jest na pierwszym miejscu, wówczas białe pudełka z drewna sprawdzą się fenomenalnie.