Ostatnie posty

Pomysł na oryginalny prezent

Uniwersalnym pomysłem na prezent może być alkohol lub słodycze. Sam w sobie wydaje się jednak dość banalny. Jeśli jednak opakujemy je w drewniane pudełko lub skrzynkę, z pewnością zyska na prezencji. Tym bardziej, jeśli dodamy do tego grawer, malunek, czy też dekorację wykonaną metodą decoupage. Dzięki personalizacji sprawimy, że ten z pozoru "zwykły" podarek stanie się wyjątkowym i oryginalnym.

Opakowania wykonane z drewna mają także ten dodatkowy atut, że dzięki trwałości i solidnemu wykonaniu mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat jako schowek dla różnych przedmiotów. A jeśli o schowkach mowa, drewniane pudełko na biżuterię lub herbatę będzie nie tylko ładnym, lecz także bardzo funkcjonalnym prezentem. Osoba, która lub gotować, za to cierpi na niedobór kuchennych akcesoriów, może ucieszyć się z zestawu drewnianych łopatek, mis, czy desek do krojenia. Gładka powierzchnia drewnianych przedmiotów świetnie przyjmuje farbę, naklejki, a także nadaje się do grawerowania.

Serwetniki ze sklejki, drewniane podstawki pod filiżanki, to także dość uniwersalne, a przy okazji - ze względu na kształt i materiał - oryginalne pomysły na prezent.

Serce z drewna z życzeniami w postaci graweru lub malunkiem to wyjątkowa pamiątka na Walentynki czy Dzień Matki. Podobnie jak wykonane z drewna kształty: kwiaty lub zwierzątka będą wyjątkową ozdobą zawieszoną na ścianie czy stojącą na półce. Drewniana ozdoba - kwiatek na patyku, doskonalne prezentuje się włożony do doniczki z rośliną lub jako oryginalny element bukietu żywych kwiatów.

Wyroby z drewna doskonale wpisują się w eko trend, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność. Coraz bardziej dążymy do tego, aby w naszym otoczeniu znajdowały się naturalne przedmioty. Zapach i struktura drewna działają bardzo kojąco, a drewniane produkty świetnie wkomponowują się w każdą przestrzeń.

Opublikowany w: Aktualności

Zostaw komentarz