Ostatnie posty

Pomysły na oryginalne prezenty z drewnianymi pudełkami

Opakowanie kartonowe czy z drewna? Często stoimy przed tym dylematem. Pytanie jest, czy opakowanie może być prezentem samym w sobie. Oto kilka propozycji, w jaki sposób zapakować butelkę wina, prezent ślubny, czy choćby podarunek dla mamy, taty, żony lub męża. 

Uniwersalnym pomysłem na prezent może być alkohol lub słodycze. Sam w sobie wydaje się jednak dość banalny. Jeśli jednak opakujemy je w drewniane pudełko lub skrzynkę, z pewnością zyska na prezencji. Tym bardziej, jeśli dodamy do tego grawer, malunek, czy też dekorację wykonaną metodą decoupage. Dzięki personalizacji sprawimy, że ten z pozoru "zwykły" podarek stanie się wyjątkowym i oryginalnym.

Przykładem takich opakować mogą być:

Drewniane pudełko na czekoladki

Drewniana skrzynka na wino

Tuba na wino

Opakowania wykonane z drewna mają także ten dodatkowy atut, że dzięki trwałości i solidnemu wykonaniu mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat jako schowek dla różnych przedmiotów. A jeśli o schowkach mowa, drewniany kuferek na biżuterię, pudełko na herbatękasetka na książkę czy schowek na zdjęcia będzie nie tylko ładnym, lecz także bardzo funkcjonalnym prezentem.

Osoba, która lub gotować, za to cierpi na niedobór kuchennych akcesoriów, może ucieszyć się z zestawu drewnianych łopatek, mis, czy desek do krojenia. Wszystkie drewniane przybory kuchenne znajdują się tutaj. Gładka powierzchnia drewnianych przedmiotów świetnie przyjmuje farbę, naklejki, a także nadaje się do grawerowania.

Serwetniki ze sklejki, drewniane podstawki pod filiżanki, to także dość uniwersalne, a przy okazji - ze względu na kształt i materiał - oryginalne pomysły na prezent.

Serce z drewna z życzeniami w postaci graweru lub malunkiem to wyjątkowa pamiątka na Walentynki czy Dzień Matki. Podobnie jak wykonane z drewna kształty: kwiaty lub zwierzątka będą wyjątkową ozdobą zawieszoną na ścianie czy stojącą na półce. Drewniana ozdoba - kwiatek na patyku, doskonale prezentuje się włożony do doniczki z rośliną lub jako oryginalny element bukietu żywych kwiatów. W sklepie Fenwit występuje bardzo duży wybór dekoracji wykonanych ze sklejki

Wyroby z drewna doskonale wpisują się w eko trend, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność. Coraz bardziej dążymy do tego, aby w naszym otoczeniu znajdowały się naturalne przedmioty. Zapach i struktura drewna działają bardzo kojąco, a drewniane produkty świetnie wkomponowują się w każdą przestrzeń.

Opublikowany w: Pudełka na prezenty

Zostaw komentarz