search

Szafka na klucze drewniana

35,00 zł
Brutto

Drewniana szafka na klucze

Ilość

Szafka na klucze drewniana

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Chroń to, co cenne!

Drewniana szafka na klucze to doskonały pomysł na to, aby te cenne detale nie ginęły i zawsze były w jednym miejscu! Koniec ze stresującymi poszukiwaniami, nieestetycznym pozostawianiem kluczy na stole, komodzie. czy gdzie popadnie. 

Szafka posiada dwa rzędy haczyków, na których zmieści się spora ilość kluczy lub innych zawieszek. Estetycznie wykonana, drewniana skrzynka może być zawieszona na ścianie korytarza, pokoju, altany i każdego, innego miejsca, które uznamy za odpowiednie do przechowywania kluczy. 

Po zamknięciu drzwiczek przypomina małą szafę, z okrągłą gałką i obramowaniem. Świetnie nadaje się do malowania oraz ozdabiania techniką decoupage, dzięki czemu możemy nadać jej niepowtarzalnego charakteru i dopasować do wnętrza.

Ekologiczny, drewniany schowek na klucze jest także świetnym pomysłem na prezent, np. z okazji przeprowadzki. Udekorowany grawerem, będzie piękną pamiątką na długie lata!

Przypominamy, że świadczymy także usługi indywidualne oraz grawerujemy na życzenie. Prosimy wówczas o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Materiał: drewno lipowe

Kolor: naturalny

Wymiary: długość: 20,0 cm, szerokość: 6,0 cm, wysokość: 30,0 cm

PD061

Zobacz także