Pudełeczko drewniane na ząbek, pierścionek
search
  • Pudełeczko drewniane na ząbek, pierścionek

Pudełeczko drewniane na ząbek

7,99 zł
Brutto

Pudełeczko drewniane na ząbek, pierścionek

Twój maluch stracił pierwszy mleczak? Warto ten moment w życiu pociechy zatrzymać na dłuższy czas. Proponujemy pudełeczko drewniane na ząbek, które dodatkowo możesz ozdobić, spersonalizować. To będzie też ciekawy pomysł na prezent z okazji 18 urodzin.

Ilość

Pudełeczko drewniane na ząbek

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Małe pudełeczko na ząbek, pierścionek, drobiazg

Wypadające mleczaki to nieodłączne wspomnienie dzieciństwa naszego oraz naszych pociech. Drewniane pudełko na zęby mleczne stanie się wspaniałą pamiątką, w której przechowywać można te ulotne chwile. Jest ono wykonane w 100 % z ekologicznych materiałów wysokiej jakości. Ten unikatowy przedmiot spodoba się w szczególności miłośnikom prostoty i natury. Jeśli chcesz nadać pudełku swojego własnego sznytu i charakteru – jesteśmy za. Użyj techniki decoupage do jego ozdobienia i ciesz się wspaniałym, spersonalizowanym pudełeczkiem. Narodziny dziecka albo Chrzest Święty jest doskonałą okazją na wręczenie dziecku oryginalnego podarunku. Pudełko na mleczaki jest znakomitym i niebanalnym pomysł na prezent dla naszych najmłodszych.

Nie tylko mleczak znajdzie się w pudełeczku drewnianym. Może też to być pierścionek zaręczynowy. Dodatkowo pudełeczko z drewna można wyścielić naturalnym mchem, nadając w ten sposób ekstremalnie naturalnego efektu.

Materiał: drewno bukowe

Kolor: naturalny

Wymiary: wysokość: 2,5 cm, średnica: 4,0 cm

PD086

Zobacz także